Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek exhibicionista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek exhibicionista?

Figyelt kérdés
A barátnőm ma kifeküdt az erkélyre napozni, a puncija környéki részt szeretné kicsit lebarnítani :). A szembe házban építkeznek, és észrevették a munkások, szóltam neki hogy őt lesik, de nem érdekelte. Más lányok rögtön felvettek volna valamit nem? Lehet hogy a barátnőm magamutogató, csak én még nem tudok róla?
2013. ápr. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem tudsz róla de a környékbeliek már igen... :)
2013. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként sexeltünk már az erkélyen nem 1x :), de akkor odaraktunk egy takarót a korlátra, hogy ne lássanak a szomszédok. Ez is az ő ötlete volt amúgy, mondjuk ezt kifejezetten élveztem :).
2013. ápr. 26. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:

mostmár tudod


any question?

2013. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi lesz a következő lépés? Irány a nudista strand? :)
2013. ápr. 26. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát,a csajod már csak ilyen...De ezzel ha neked nem esik rosszul,akkor nem árt senkinek,sőt a szépségét osztja meg másokkal,és azok mind téged irigyelnek.

Nem tudom neked ez hogy fekszik.Ha nem tetszik,hagyd el.Ha el tudod viselni,akkor jó nektek.(én nem viselném el).Miért nem dugtad meg a munkások elött?Biztos örült volna a csajod is,meg a munkások is.

2013. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a mosolyodból itálve nem lenne rosz neked... akkor mi a kérdés?
2013. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy egy kicsit azért zavart hogy stírölik a nunóját, de ezért biztos hogy nem fogok szakítani vele, nagyon szeretem őt. A munkásoknak nem akartam szólni, oltári proli az összes..
2013. ápr. 26. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül is mi van abban, ha párszor partyba vágják, míg nem vagy otthon. :P
2013. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez van fogadd el ha szereted. Még sokan vagyunk hasonló hajlammal megáldva. Élvezzük ha megbámulnak bennünket.
2014. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!