Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki konditerembe jár, az...

Aki konditerembe jár, az miért kezdett el gyúrni?

Figyelt kérdés
Egészséges életmód, vagy nem tetszett az alakja és javítani akart, vagy a csajok miatt?

2013. márc. 5. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Hát konkrétan 2 évet gyúrtam bár most 4 hónapja le áltam most fogok újra elkezdeni és azért hogy erősödjek növeljem a test súlyomat meg lekötött érdekelt is a dolog
2013. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha van más kérdésed írj csak szedtem is ezt azt...
2013. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

"vagy a csajok miatt"

miért, lányok nem járhatnak?

egyébként, elsőre az jutott az eszembe a kérdésről, hogy a konditeremben nem csak kondizni, súlyzózni lehet, van ott futópad, bicikli, pl. meg szőnyeg, meg labdák, egy csomó egyéb gyakorlatot is lehet csinálni. nem muszáj kondizni.

2013. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Csajok miatt? alatt azt értem, hogy azért, hogy a formás testtel a lányoknak bejöjjön az illető?
2013. márc. 5. 23:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert csapottak a vállaim, elég sz.r a felsőtestem meg már rohadtul kellemetlen, hogy ennyire lötyög a karomon az ing/pulóver/póló. Van valaki, akinek bejönnék így is, de engem meg zavar, hogy hülyén állnak rajtam a ruhák...
2013. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
hát "csajok miatt" nem tudom nekem jó pár lány megszólította az alkatomat és több barátnőm is volt bár lehet más korszak vagy csak máshogy alakultak dolgok de szerintem kockás has izmos testel könnyebb is csajozni szeretik a lányok általában az izmos férfiakat
2013. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Eleinte azért, hogy ne fújon el a szél. Aztán egyre jobban átállt a dolog egy kellemes időtöltéssé és pl. a vizsgaidőszakaim alatt nagyon jól jött anno, hogy le tudtam menni oldani a stresszt. Olyan szinten, hogy ha kihagytam kettőnél több napot, már totál agresszor voltam. Meg a közérzetem is jobb lesz tőle miután végeztem, stb. Mit nem tesznek a felszabaduló hormonok.:)

A csajos dolog amúgy nem jutott eszembe soha. Vagyis nyilván jobban bejövök így nekik, mint ha vézna lennék, és jó érzés is és most már frankón büszke vagyok rá, de eleinte pont nem ez járt a fejemben.

2013. márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 poiu ***** válasza:
100%
Én nem testépítést, hanem testmegtartást kezdtem. Közben kiderült, hogy nagyon élvezem az egészet, most már csak a jó érzésért csinálom, de tényleg. Energiát ad és meglepő módon, fejlődöm. Ami a lányokat illeti, egy "lány" van az életemben 35 éve, de meglepő, hogy ez az egy is nagyon értékeli a változást. Annyira, hogy most már ő is lejár velem a terembe. Ketten együtt 119 évesek vagyunk, szép az élet :-). Csináld, élvezd, tök mindegy, hogy miért, csak csináld.
2013. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már mindenki ilyen közléskényszerben szenved akkor én se maradjak ki.

- Melóm miatt egész nap ülök, kell a mozgás

- Utáltam a csoffadt vékony de zsíros testem

- Barátok elismerésére vágytam/vágyok (mint majdnem mindenki, csak sokan álszentek)

2013. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tükörben nem tetszettem magamnak régen, nem kövér voltam, hanem sovány mint akit éheztetnek. Bár még mindig nem lettem nagy darab, de nem is akarok, csak olyan átlag atlétikus testalkatot, az meg szerencsére már egész jól kezd kialakulni. Persze a csajoknak is jobban bejön mint egy csontkollekció.
2013. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!