Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb (20 alatti) sracokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb (20 alatti) sracoknak bejon ha egy lany konditerembe jar, nem nagyon vekony es egy kis izom latszik rajta?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 23:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, ez nem poén, hanem unalmas, ugyanis _minden egyes_ ehhez hasonló kérdésben feltűnik egy-két idióta, aki ezzel próbál vicces lenni. Gondolom neked ez az első, amit látsz, újszülöttnek minden vicc új, de nem a saját tudatlanságod a standard.

És gondolom tőlem is sok választ láttál már, hogy unalmasnak nevezz, ugye? Marha.

2013. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Marha aki mondja kedves Wash! De speciel Profot ismerem és baromira kedvelem, úgyhogy ne szarozz vele!!!!
2013. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
...ÉS? Hol érdekel engem, hogy ki kit ismer, és ki milyen "valójában"? Örülök, hogy vállaltad az önkéntes(?) felmentősereg szerepét, de semmi szükség nincs ilyesmire, egyszerűen csak észnél kéne lenni. Ha valaki hülyeségeket beszél, tökmindegy ki fia-borja, attól még hülyeség marad. Azzal kéne inkább foglalkozni, hogy ne beszéljetek hülyeségeket, és akkor nem lesz ez sem.
2013. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Drága Wash, nem vagy te egy kicsit elszállva magadtól? Most őszintén? Fennhéjázva állítod hogy téged nem érdekel ki mit mond, mégis belekötsz emberekbe és még lovagolsz is a témán! Hogy van ez akkor most, hm?
2013. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ó, anyám...

"és ki milyen "valójában"?" ezt írtam én

"ki mit mond," ezt írtad te.

Elsőre se lett volna nehéz felfogni, de hátha így sikerül.

Amit nem bírok, az a hülyeség. Amit még kevésbé, az a hülyeség a kedvenc témáimban. Vágod végre??

2013. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

ma 19:42

Kedvenc téma? Most én is kioszthatnálak, mert figyelem miket írsz és nem egy kérdés volt amire egetverő butaságot írtál le, mégsem tettem szóvá. Nézd emberek vagyunk, és ha nem bírod a humort akkor "el lehet innen menni." Nem én vagyok az elsö és nem is az utolsó ember, ebben a topicban aki poént csinál ebből. És mivel felmerül benned az ősi kérdés ("miért"?) akkor itt válaszolok is:

A www.gyakorikerdesek.hu szerelem/szex kategóriája hivatalosan azért indult el, mert itt feltehetnek olyan "szerelemmel/szexel" kapcsolatos kérdéseket amiket élöben nincs kitöl, vagy nincs bátorságuk megkérdezni.

De nemtudom feltünt-e neked, hogy tömve van ez a topic a mellüket/farkukat/feneküket és egyéb alkatrészüket mutogató tinivel akiknek a 90%a be sem töltötte a 18at. Innentöl meg úgy vélem megengedhetem magamnak azt, hogy elpoénkodjak egyszer kétszer az ilyen kérdésekkel, ugyanis ha normális választ várnak tőlem akkor szépen visszakeresnek a hasonló kérdésekben mert nem véletlenül ad ki alternativ kérdéseket ezzel a témával kapcsoaltban ap ortál mikor bepötyögik a kérdésüket: azért ad ki mert MÁR VAN ilyen kérdés nem egy és nem is kettö. Amiknél amig nem fogyott el valaki türelme (jelen esetben az enyém) addig türelmesen végigválaszolták a következö szakszavakkal: nem, nem kicsi, pont jo, stb stb.


És ha valaki kiteszi ide a mellét, fenekét vagy körülirja az alakját ami teljesen általános hiszen a fent leirtak kb csak Mo. felére majdnem hogy igaz, akkor poénkodni fogok, és nem tudom, hogy ki vagy TE hogy NEKEM megmond, hogy mit irjak vagy mit nem... Az írásaid alapján kicsivel több tapasztalattal rendelkezem igy minimum egy "jónapot"-al kellene kezdened a velem valo beszégletést és nem azzal, hogy ok nélkül, megalapozatlanul hülyeségeket írkálsz rólam és/vagy eldöntöd, hogy vajon helyes-e amit írtam... :)

2013. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Egetverő butaság?? Például? Rettentő kíváncsi vagyok.

Hogy jön ide az, hogy ki mijét teszi fel??

Azt meg, hogy mi volt a problémám, már elmondtam. Ha nem sikerült felfognod, az nem az én hibám. Esetleg gondold végig: ha a te egyik kedvenc témakörödben minden alkalommal bemondják ugyanazt az ósdi, nyilvánvalóan együgyű, és ostoba "poént" (mert ez még mindig nem vicces egy kicsit sem), hogy reagálsz? Kedvesen nézed, milyen alacsony a színvonal?

És hidd el, másnak is szólok ezért, és még pár ilyen alapdologért.

2013. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ma 20:17

de nem te vagy itt a házigazda szóval semmi jogod szólni azért, hogy ki mit mond addig, amig neked sem szólnak a lökött megjegyzéseidért. Legyünk toleránsak egymás felé.

Majd ha az lesz a portál neve, hogy "washkedvenclapja.hu" akkor hajlok majd a véleményedre addig viszont jobb ha nem szólsz be nekem addig amig én sem neked.

2013. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Aha, szóval ahelyett, hogy megpróbálnánk okosodni, belátni hibáinkat, inkább megvédelmezzük a hülyeséget, irreleváns témákat hozunk fel, majd a beblöffölt fenyegetéseink elfelejtjük (: Jó kis élettapasztalat, JÓNAPOT :DD

És vicces látni, mennyire nem érted, mire gondoltam az alatt, hogy "kedvenc téma" :DDD

Inkább ne próbáld magad beállítani okosnak, mert nem megy.

2013. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik. Ebben kétségkévül egyetértünk... :)
2013. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!