Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt lévő férfiak egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő férfiak egy része miért dobálózik az emancipációval meg a feminizmussal és utána miért sír a szája, ha? Többi lent.

Figyelt kérdés

..ha randin esetleg fizetni kellene?

Mégis mit akartok? Mit vártok el a nőktől?

Mert ha a lány fizeti a saját részét, akkor emancipu.nci, ha meg nem, akkor anyagias qrva. Ha ellátja magát, képes az önfenntartásra, akkor egyenes arányosságban következtettek arra, hogy elférfiasodott és nem képes betölteni a hagyományos női szerepeket, de ha meg otthon maradna gyereket nevelni és vigyázni a házra, akkor meg kuss a neve.



2013. ápr. 26. 23:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
32%

Fizesse csak a saját zabáját, mi vagyok én Rothschild?


Ehelyett valami 30 éve idejétmúlt szabály miatt fizettetnek mindent a balekkal, utána meg jókat röhögve küldik el.


Nem rossz így végül is az egész hónapban fizetve van a vacosra, ha jól oldja meg. Sőt még az ebéd is, ha kiemelkedően g*ci.

2013. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Generációs és gazdasági probléma ez, azzal a felfogással van a gond, hogy kategorizálnak.
2013. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült értelmezni a kérdést. Fuss neki még egyszer.
2013. ápr. 26. 23:46
 4/43 A kérdező kommentje:
A válaszom xenonak szólt.
2013. ápr. 26. 23:47
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csináltam problémát belőle ha nekem is bele kell adni és egy normális férfi abból sem csinál problémát ha ő fizet mindent. Egyszer a nő fizet egyszer a férfi ez eszébe nem jut senkinek? :D
2013. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, nem ismered Xenophiliust, neki ez a téma vörös posztó! :P
2013. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

ez amúgy egy érdekes kérdés

volt hogy beültünk kajálni,magamnak fizettem,utána megkaptam hogy ez mennyire megalázó,következő alkalommal hagytam hogy ő fizessen az lett a vége hogy miattam nincs pénze saját magára

ha hagyom hogy cipelje a csomagomat akkor "felpakolsz magadnak egy csomó mindent de nem vagy képes vinni"ha azt mondom hogy viszem én akkor nem bízom benne,nem tekintem férfinak vagy játszom a "hú de erőset"

19L

2013. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
27%
Pedig a költségeket vagy 50-50ben kell elosztani vagy még jobb mindenki fizesse csak magának kezdetben. Később már lehet fizetnék neki, de amíg nem bízok benne semennyire - fenállna a lehetőség, hogy semmi értelme nem lesz, csak pénzkidobás - akkor nem.
2013. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az az ideális,ha a nő fizetné és a férfi nem hagyja.Ez olyan mint az alkudozás.Egy játék amit le kell játszani,hogy senkinek ne sérüljön a fene nagy önbecsülése.

De ha tudja,hogy per pillanat szarul állok,akkor ne várja el,hogy kifizessem.

22/F

2013. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy már egy teát vagy üdítőt ne tudjon valaki kifizetni. Az első randikra meg nem is kell ennél több, főleg nem étterem.
2013. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!