Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt lévő férfiak egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő férfiak egy része miért dobálózik az emancipációval meg a feminizmussal és utána miért sír a szája, ha? Többi lent.

Figyelt kérdés

..ha randin esetleg fizetni kellene?

Mégis mit akartok? Mit vártok el a nőktől?

Mert ha a lány fizeti a saját részét, akkor emancipu.nci, ha meg nem, akkor anyagias qrva. Ha ellátja magát, képes az önfenntartásra, akkor egyenes arányosságban következtettek arra, hogy elférfiasodott és nem képes betölteni a hagyományos női szerepeket, de ha meg otthon maradna gyereket nevelni és vigyázni a házra, akkor meg kuss a neve.



2013. ápr. 26. 23:43
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

33-as IQ-s baromnak üzenem, hogy nincs férjem, de élete neki se sok lehet, ha csak ennyire futotta. :-) kis szánalmas nyomorultka. :-)

a felette lévőnek pedig, hogy a mostani pasimat én hívtam randira, mert ha rajta múlik még mindig emailben pengeti nekem a szférák zenéjét, nekem meg akció kell.

2013. máj. 11. 17:32
 32/43 anonim ***** válasza:
No, ha lesz olyan csajééé aki ENGEM hív el randira, akkor én örömmel fizetek. Csak lássam már, mire döngetik a melleiket a nagy feministák, mert hogy tényleg semmire nem hajlandóak, ez bizonyított tény...
2013. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

akkor te még életedben nem találkoztál feministával.

ahhoz, hogy téged valaki elhívjon randizni, olyannak is kellene lenned. de nem vagy. nem hiszem, hogy bármit is feltudnál mutatni, amiért érdekes lehetsz bárki számára is.

2013. máj. 11. 17:51
 34/43 anonim ***** válasza:

"olyannak is kellene lenned."


Bizony. gazdagnak, a csaj szubjektív listája szerint NAGYON szépnek és tökéletes legyen a jellemed is számára.


Ez igen, kicsi elvárások. (ja persze)

2013. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
xenoka, mondtam, ha hülye vagy a témához, akkor takarodj. már pedig az vagy, ezt számtalanszor bebizonyítottad. dugd meg a kaktuszod.
2013. máj. 11. 18:23
 36/43 anonim ***** válasza:

Mindig jössz ezzel a humorosnak szánt megjegyzéseddel - habár magadból indulsz ki, mint mindig :D


Csak te nem meg, hanem feldugod magadnak a kaktuszt :D

2013. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Ja hát valóban, nem vagyok tömve lóvéval és nincs fekete Bömösöm se. És tudom, az én krvaanyámat...


*facepalm*

2013. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
xenikécske: nekem nincs kaktuszom, de veled ellentétben vannak barátaim, akik nem tartják nyűgnek a társaságom, szerető családom és olyan pasim, akiért még te is beállnál fartúrónak, ha eddig még nem tetted meg.
2013. máj. 11. 19:13
 39/43 anonim ***** válasza:

Hát igen kérdező...többek közt te vagy a magyarázata, miért van mindig eggyel több szingli pasas,mint kéne.

Amíg nem szálltok le a magas paciról,addig ez nem is fog változni, veheted ezt ígéretnek.

2013. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
de engem nem érdekel hány szingli pasi van. komolyan. akinek nem jut nő, az így járt. nem szaporodik. természetes kiválasztódás vagy mi... ti úgy is szerettek az ilyenekkel vagdalkozni. így jártatok.
2013. máj. 11. 20:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!