Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melegeknél mennyire törvénys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél mennyire törvényszerű az, hogy miután már volt egymással 2 srác, akkor utána nem szexelnek többet?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy meleg srác és tökre ki van most bukva, mert van egy srác akivel szexelt 2-3 alkalommal, de az a srác többé már nem akar tőle szexet. Arra hivatkozik, hogy inkább barátot lát már benne és nem képes olyannal szexre gondolni, akivel már ennyit beszélgetett és akivel már kezd baráti lenni a viszonya...

Mondjuk az télleg igaz, hogy mikor még szexeltek, akkor alig ismerték egymást, de nekem ez akkoris olyan fura.... Bár a barátomnak azt is mondta, hogy ő mással is így érezne, nemcsak vele.. szexelni csak idegenekkel képes, vagy olyannal akit még nem ismer annyira.... Jah és amúgy ennek a srácnak barátnője is van állítólag....

Számomra ez annyira összeférhetetlen.. mármint nekem a párom egyben a barátom is és nem tudnám elvonatkoztatni a kettőt....

A legjobb barátom pedig most kezd beleszeretni ebbe a srácba. Ő nagyon könnyen bele tud szeretni valakibe akivel jól el tud beszélgetni és már szexeltek is, csak sajnos mindig olyan pasikat fog ki, akiknek már nem kell túl sok találkozás, vagy beszélgetés után... Az a baj, hogy szegények ez nagyon rontja az önbecsülését, mert nem érti hogy akivel jó is volt a szex, annak miért nem kell már többé... Pedig ő nem csúnya srác.

Én most arra volnék kíváncsi, hogy télleg létezhet e ilyen, vagy inkább arról van szó, hogy ennek a srácnak nem jön be a barátom? (bár sztem ezesetben egyáltalán nem szexelt volna vele sosem...)

27L



2013. ápr. 27. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, de sajnos sokszor így van! De bár én találnék ilyen srácot, én biztosan megbecsülném, nem csak szex terén!!!
2013. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak barátnője van, ez a dolog kulcsa. Sok ilyen biszex pasi van: görcsösen ragaszkodik színlelt heteroszexualitásához, csak idegenekkel meri kiélni homoszexuális vágyait, mert fél, hogy beleszeret az illetőbe, és akkor szembe kell néznie az érzéseivel. Vagy a partner szeret szeret belé, ami megint csak érzelmi komplikációkhoz vezethet. Egyszerűbb a személytelen, alkalmi szex.

A barátod meg jobban teszi, ha sürgősen elfelejti a srácot. Ő ugyanis a barátnőjét akkor sem fogja elhagyni, ha netántalán fülig beleszerelmesedne a barátodba. Ami azt illeti, lehet, hogy az illető szívességet tesz neki azzal, hogy most szakítja meg a kapcsolatot. A barátod szenved egy darabig, aztán túlteszi magát rajta, míg ha tovább találkozgatnának, valszeg évekig szerető-szerepben ragadna a srác. Így viszont remélhetőleg tanul az esetből és legközelebb egyedülállóval próbálkozik, és nem fekszik le vele az első randin :)

2013. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Ha a barátodnak lenne némi önbecsülése, akkor előbb megismerné azt, akivel lefekszik...
2013. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak nagyon köszönöm a válaszát. Megnyugtattam kicsit a barátomat is. :) De tény, hogy nem kéne ilyen könnyen szexuális kapcsolatot kezdenie a fiúkkal, mert akkor nem érné őt ennyi pofon....
2013. ápr. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!