Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szerelmet elnyomni?

Figyelt kérdés

Edzőterembe járok , és van egy csaj akibe beleszerettem , de olyan lúzer voltam, hogy 1 hónap alatt se mentem oda hozzá, pedig lehet hogy nem voltam közömbös a csajnak, mert néha ő is nézett és sziával köszönt.

Aztán mikor elterveztem , hogy most már ideje lenne akcióba lépni, akkor jött egy másik srác aki mellesleg a volt osztálytársam , szépen ráhajtott. Elkezdek dumálni meg együtt futni , látszik hogy tetszenek egymásnak, egymásra mosolyognak meg minden , tegnap pedig együtt mentek el a teremből.


Szerintetek is már késő ?

Hogy tudnám az általa érzett vonzalmat elnyomni ?



2013. ápr. 27. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy sosincs késő! Menj oda hozzá és lépj valamit. Nem adhatod fel.
2013. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem késő még, de menj oda hozzá dumálni,akkor is ha együtt vannak éppen. ha meg sem próbálod,akkor késő.
2013. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Most még nem késő, de ne várj tovább! Nyomás!
2013. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nem járnak.

Úgyhogy ne várd meg, míg disznóság lesz bele mászni a kapcsolatba.

Még bőven van esélyed.

2013. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!