Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a csajozós szövegekről?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy én nem használom őket komoly szándékkal, csak szeretek mosolyt csalni pár arcra. Gondoltam megosztom pár kedvencem, hátha lesz aki nevet egy jót!:D Mit gondoltok róluk?


- A rózsa vörös, az ibolya kék. Szar vagyok csajózós szövegben, szépek a melleid.

- Vehetek neked egy kávét, vagy csak a pénzt kéred?

- Szép cipők, szexelünk?

- Ennek olyan szaga van mint a kloforomnak?

- NEm jártunk mi véletlen két külön suliba?

- Te olyan önző vagy! Neked egész életedben ilyen szép tested lesz, én csak egy éjszakára szeretném megkapni.

- Fogadni merek, a nyelvem legyőzné a tied.

- Most ellenőríztem a naptáram, és biztos vagyok benne, hogy délután teherbe tudlak ejteni.



2013. ápr. 27. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hányinger
2013. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha nem díjazod a poént.
2013. ápr. 27. 10:43
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát ezzel valóban csak egy mosolyt érsz el.. na de ha ez a cél, és te sem gondolod komolyan, akkor jó:)
2013. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Röhögtem egyet rajtuk.
2013. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3-as. Ezeket akkor szoktam ha pl a városban sétálok, nem igazán szoktam leállni utána beszélgetni.. Persze, hogy nem komoly :)

4-es. Örülök :)

2013. ápr. 27. 10:51
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ez kész :D Valamelyiket kipróbáltad már élesben is? :D Kíváncsi vagyok egy épkézláb csaj hogyan reagál már ezekre :D (Bár ha viccesen adod elő, mint egy béna csajozó paródiáját még be is jöhet :D)
2013. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ez vicces :D én azt szoktam mondani h nem baj ha most nem szedlej fel? de beszélgethetünk:D ez néha sokkolóan hat a csajokra és egész jól el lehet velük utána beszélni
2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak odasétálok egy csajhoz, vagy akár többhöz, mosolygok és csak elmonodom. Majd nevet egy jót és ágyő :D Nyilvánvaló dolog, hogy viccelni próbálok.. Egyszerűen ilyen vagyok. :)


Egyértelmű, hogy ha tetszik egy lány akkor nem így megyek oda hozzá.. :D Ez csak arra jó, hogy segít könnyebben feloldódni lányokkal beszélgetés során, meg bla bla. Eleinte kicsit fura volt, de pár mosoly után belejöttem a dologba. Most már csak mosolyt kapok, pofont nem :D le is kopogom...

2013. ápr. 27. 10:57
 9/20 anonim ***** válasza:
A nők általában nem díjazzák a szexista ,minimalista poénokat...
2013. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ezekkel nálam max pofont csalnál a saját arcodra.
2013. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!