Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? Vagy stressz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicus92 kérdése:

Terhes vagyok? Vagy stressz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, eddig mindig pontosan megjött a menzeszem, és most már 3ik napja késik. Mivel van barátom, ezért pánikolunk kicsit.Nem tervezünk gyereket még. Védekezünk, de nem szedek tablettát, csak óvszerrel, de abba se csuszott be semmi baki. Csináltam 2 tesztet mindkettő negativ lett.

Most akkor mi van? Vagy már annyira rágölcsölök, hogy amiatt nem jön meg?



2013. ápr. 27. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztél LEHETSZ terhes.
2013. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg, ha védekeztetek, akkor nem vagy terhes, elméletileg!

Szerintem várj még pár napot és ne parázz erre nagyon rá, mert lehet egyébként a stressz miatt, szerintem mindenkinek volt már ilyen, hogy emiatt késett pár napot!

Ha 2-3 nap múlva se jön meg, akkor jobb, ha elmész a dokihoz! Lehet hormonzavar is, vagy akármi!

23/L

2013. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

értem...

2013. ápr. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!