Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 14, én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 14, én vagyok a legidősebb az osztályban, és már mindenkinek megjött kivéve nekem. Ez rendellenes?

Figyelt kérdés
cikizést ne ! válaszolna valaki?
2013. ápr. 27. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

kérj időpontot endokrinológiára!nem mocorognak a hormonok.

én fiu vok,de en is voltam endok.-nál.17 vok,és alig szörösödtem ott lent is.hál'Istennek,kiderült h a vércukrommal van gond...azota gyogyszer,es minden ok

ha tudok vmit segiteni,akk irj!

2013. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem mindenki azonos ütemben fejlődik.
2013. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

2! igaza van

nem kortól függ, akkor kell orvoshoz fordulni, ha 18-ig nem jön meg, meg fog jönni, örülj neki, akkor már jobban fogod tudni kezelni, N

2013. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
semmi baj nincs :) nagymamádék koroszrtályának átlagosan 17-18-19 évesen jött meg és az lenne a normális csak a sok tartósító szer előresegítette
2013. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem 18, hanem 16.

Akkor ajánlott orvoshoz fordulni, ha 16 éves korodig nem jön meg.


Más téren hogy állsz?

Mellnövekedés, szőrösödés, fehérfolyás?


Ha a nemi érésnek semmi jele, akkor már most érdemes lehet orvoshoz fordulni, de ha a fentiek közül valami már igaz rád, akkor ráér még.

2013. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!