Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nekem a magyar tanárom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nekem a magyar tanárom? (! )

Figyelt kérdés
Üdvözlet! Egy esti gimnáziumba járok, és a magyar tanárom elég szimpatikus lett az utóbbi időben. Azt vettem észre hogy ő is felfigyelt rám, pl.: ránézek, szemkontaktust tartok vele, hirtelen elkapja tekintetét és mosolyog, sokszor észrevettem diktálás közben engem figyel, hazafele óra után odajön hozzám, egy darabig együtt megyünk, utánna ki merre tovább. Úgy tudom nincs barátja, persze ő idősebb nálam. Egyszer felajánlanám neki hogy hazaviszem, mivel ő busszal jár, én suliba mindig kocsival megyek. Kideríteném akar-e valamit vagy csak én értem félre ezeket a dolgokat. Szerintetek mit lehetne esetleg mást tenni?
2013. ápr. 27. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mi a kérdés ?

derítsed ki.. kérdezd meg hogy elviheted e.. van me jön el veled kávézni ilyesmi.

2013. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyivel idősebb?


Amúgy kérdezz rá, hogy elviheted-e. Ha beleegyezik, akkor az egy jó jel.

2013. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, hogy hazaviszed, az jó ötlet. Aztán ha vagy elég bátor, tedd fel búcsúzáskor, hogy máskor is keríthetnétek alkalmat a beszélgetéshez, mert jót beszéltetek. (?) :))
2013. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fogalmaztam meg, de a kérdésem mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 27. 18:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan 5 évvel idősebb szerintem, egyébként nem sokat beszélgettem vele, csak míg mindketten ugyanarra mentünk.
2013. ápr. 27. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem leírtuk: a helyedben megkérdezném, hogy elvihetném-e kocsival. Ha igen, akkor találj valami jó témát, majd a beszélgetés végén hívd el valahova. Esetleg játszd el, hogy valamit baromira nem értesz magyarból és suli után esetleg elmagyarázná-e (ilyen korrepetálás féleség).


Amúgy 5 év egyáltalán nem sok, max azért nem jöhet létre, mert tanár-diák kapcsolat...de egy próbát megér.

2013. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!
2013. ápr. 27. 18:33
 8/11 anonim válasza:
Dugd meg!:D
2013. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Történt valami fejlemény???:D
2013. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
még nem volt semmi, és úgy néz ki elmarad a kövi magyar óra is :S
2013. ápr. 30. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!