Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meglepni, elcsábí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meglepni, elcsábítani egy fiút?

Figyelt kérdés
A barátomat meg szeretném lepni,de nem tudom h mivel.szerintetek?

2013. ápr. 27. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

süss neki valami finomat amit szeret. :)

A férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út. :)

2013. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alkalomra.. De ha sütsz sütit, az sose rossz :D
2013. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem feküdj le vele.
2013. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
segg mell pina kidob,farok lányba bedob és kész
2013. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egy hangulatos kis vacsorával várnám! Felöltöznék csinosan, kicsit kihívóan és végig flörtölném vele az étkezést, hogy érezze, kívánom és szeretem őt. Ha a srác bírja az ilyet, akkor az ágy környékén meggyújtanék egy pár illatos mécsest, had égjen, amíg mi kmh... :)

23/L

2013. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát Prof. Shevy ez sajnos nem minden esetben igaz :( :/
2013. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 ös

asszem megéheztem... nicns kedved együt khm... vacsorázni? :D utána gyujtanék egy piros mécsest :)

2013. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Öltözz be kéményseprőnek és menj el hozzájuk kipucolni a kéményt. Nagy meglepetés lesz.


Egyébként az 1,2,5-ös válaszoló jókat írt. Főzz, vagy süss valami finomat. Nem kell hozzá konyhatündérnek lenned, vannak könnyen elkészíthető, finom ételek. Szerezz az alkalomhoz illő szexi fehérneműt. Csinálj forró fürdőt. Vidd el oda, ahová tudod, hogy szeret elmenni. Jó szórakozást! :)

2013. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Shevy!


Ha a pasim volnál... igen sűrűn gyújtogatnánk mécseseket! ;)

2013. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!