Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra rózsán gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra rózsán gondolkodtam a barátnőmnek, de nem tudom hogyan legyen.8 igazi és 1 mű, vagy 9 igazi és 1 mű?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 17:02
 1/6 Ivan Iljics ***** válasza:

Ha azzal adod át, hogy: "Addig szeretlek amíg az utolsó rózsa el nem hervad.", na AZ mű.


Amúgy pedig nem mindegy?

2013. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a szöveg, de nem tudom hogyan jobb adni...
2013. febr. 4. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
NE ezt NE mondd. Az ígéretek a legszörnyűbbek. Majd egy idő után elváltok és csak az fog visszhangzani a lány fejében hogy "dehát azt ígérte hogy...." Sose ígérj ilyet. Ezer más dolgot lehet mondani, de a jövőbeli éned helyett hogy ígérhetsz meg ilyet?
2013. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ismersz, és a barátnőm se!

Nálunk lehet örökké, nem úgy mint a mai fiataloknál...

2013. febr. 4. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nem akarlak megbántani, de szerintem se a legtalálóbb ötlet ezt már előtted eljátszották! Lepd meg vmi eredetivel :) szív alak mécsesekből rózsák, rajz...szív torta vmi aranyos :) És persze benne lehet (legyen), hogy a ti kapcsotok örökké tart, de ne ezzel. Ez olyan klisé :( Remélem nem bántottalak meg. De ez a személyes vélemyényem. Mi 2 éve vagyunk együtt, és abszolute nem örülnék neki, ha ezt kapnám :(

2013. febr. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andrea19866 válasza:
Ennyi negatív embert! "Majd egy idő után elváltok...." Hány baráttól hallottam ezt.... 7 év együtt élés után, megannyi össze zörrenéssel a hátunk mögött boldog házasságban élünk, nincsenek titkok, ha probléma van megoldjuk nem pedig egy másikat keresünk! " Mi 2 éve vagyunk együtt..." na az már idő!!!! A legtöbb mai fiatal nem él meg együtt ennyit egy háztartásban.... 30.-at töltjük idén.....
2016. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!