Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nem akar annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem akar annyira keményen felállni, illetve gyorsan lekókad ha valami sex közben elkedvetlenít. Mi a véleményetek a farokgyűrűről? Hatásos ilyen téren? Vagy gondolkodtam már valami potemix szerűségen is, ezek segíthetnek a gondomon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Az a véleményem, hogy nem megfelelő partnerral vagy.
2013. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Idővel csak rosszabb lesz.
2013. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Szeva, szerintem ez lelki eredetű, és ha valami le tud hangolni szex közben, akkor szerintem is a partner nem megfelelő, hiszen nem tud felizgatni. Ez az első amire gondolok. A második pedig, lehet hogy lelki eredetű. Elkèpzelhető, hogy sok a gondod és nem tudsz kikapcsolódni. Lehet hogy stresszes vagy. Szerintem probalj meg pihenni, és megbeszélni a problémáidat valakivel. Aztsn hosszú petting :)

Figyelj en szerintem a farokgyűrű hülye megoldas. Elmondom mit csinal. A vért a kis kamrakba paszirozza, amitől kemeny lesz a farkad, de ezek a veredenyek serulhetnek is, es folyamatos hasznalat utan par ev mulva nem fogod tudni rendesen felallitani a farkad.

2013. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találtál megoldást? Hasonló problémában szenvedek egy ideje...
2013. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!