Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a "rondaság" fokmérője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a "rondaság" fokmérője a pasiknál?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert sokszor látok egyébként nagyon kellemes arcvonásokkal rendelkező pasikat, akik némi odafigyeléssel a jóképűek közé tartozhatnának. Általában nem is igazán rondának, hanem inkább "szerencsétlennek" mondanám őket külsőre.

Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok...


2013. ápr. 27. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, én sokat járok az utcán, de igazán ronda fiút/férfit én még nem láttam. max olyat, aki nem jön be, de nem tartom rondának egyáltalán.


a fokmérője? nem tudom.

2013. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ördög. Aki egy fél fokkal szebb nála, az már esélyes lehet.
2013. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dag ***** válasza:
Általábban ha egy férfi nagyon sovány akkor az már megkapja a ronda jelzőt!
2013. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aki alacsony, az pl. már eleve esélytelen.
2013. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, hogy olyan nagyon rondát nem láttam még (na jó, egyet láttam, aki tényleg ronda, de neki is van felesége, családja). Olyan pasikat látok, akik nem jönnek be, mert stílustalanok, előnytelen frizura, öltözködés, testtartás, arcszőrzet... és emiatt rossz az összhatás, plusz sugárzik róluk a világfájdalom. De ez nem rondaság szerintem!
2013. ápr. 27. 21:32
 6/12 A kérdező kommentje:
# 4: Nálunk egy 160 centis srác dugta végig a fél főiskolát, tehát ez sem általános...
2013. ápr. 27. 21:32
 7/12 A kérdező kommentje:
A sovány az sovány, de nem ronda! Volt már több nagyon sovány pasim, aki arcra kimondottan jóképű volt.
2013. ápr. 27. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ok, akkor nézd meg újra a linkelt képet, és képzeld el ugyanezt a pasit normális frizurával, vékonyabban, toka nélkül, és normális arckifejezéssel. Ronda?

Hollywoodban simán lehetne belőle übermacsót csinálni!

2013. ápr. 27. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:
De nem Hollywood-ban vagyunk, így itt az emberek nagyrészének nincs erre pénze.
2013. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!