Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják tolerálni, ha egy férfi ronda?

Figyelt kérdés
Iszonyúan ronda vagyok, egy ocsmány féreg a lányok szemében többnyire a genetikai adottságaim miatt. Azt hittem, hogy ha ezt megpróbálom humorral vagy kedvességgel kompenzálni, akkor lehet esélyem, azonban a tapasztalatok azt mutatják, hogy ezek semmit sem érnek, ha az ember annyira undorító külső szempontjából.

2013. ápr. 19. 13:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
a fiúk tudják tolerálni, ha egy lány ronda?
2013. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
undorító és ronda vagy, vagy csak igénytelen? lehet-e kompenzálni a rondaságot igényességgel? igen, lehet. próbáltad már?
2013. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

mert bezzeg fordítva nem így működik.

ez van, senki sem ad olyannak esélyt, akire rá se bír nézni, és ez nem felszínesség.

2013. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én például tudnám, és igazán szép lánynál sosem kezdeményeztem, mert tudom, hogy esélyem sincs nála, de még a kevésbé szép lányok is elutasítanak. Én annyira vagyok ronda fiúban, amilyen lányban nem is létezik, sőt, még a közelében sem lehet.
2013. ápr. 19. 13:55
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen, de az nem változtat azon semmit, hogy rettentően ocsmány vagyok genetikai adottságok miatt.
2013. ápr. 19. 13:56
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én se kezdenék számomra nem szép lánnyal.Ez a lányoknál is érthető.

Hülye logika

F19

2013. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De akkor miért hitegetik azzal az embert, hogy lehet kompenzálni az ocsmány és rémséges kinézetet? Próbáltam, de a csajok folyamatosan elkerülnek, hiszen rettenetesen undorító külsőm van!
2013. ápr. 19. 14:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez most valami új jelenség hogy ennyi ronda pasi van? Régen nem volt ez gond.
2013. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem új jelenség, csak most könnyebb látni. Szerintem a városban ahol lakom, messze én vagyok a legrondább. Sőt, alapból szerintem nem is létezhet rondább pasi nálam. Csak én is vágynék párra, de ez sosem adatik majd meg nekem, mert rettenetesen ocsmányul nézek ki.
2013. ápr. 19. 14:39
 10/23 anonim ***** válasza:

" A lányok miért nem tudják tolerálni, ha egy férfi ronda? " - Először is kezdjük azzal, hogy a kérdés önmagában hibás, legalábbis az, amit te igazságnak jelentesz ki, hogy a lányok nem tolerálják a ronda pasikat, ez egy alaptalan kijelentés.


Azt írod, hogy ahol laksz, ott a lányok lenéznek téged, viszont ebből még nem következik az, hogy MINDEN lány lenézne téged. Ugyanis azok a lányok, akik a te faludban laknak, azok nem MINDEN lány, azok csak azok a lányok, akikkel te az eddigi életed során kapcsolatba kerültél.

Viszont ne vetíts ki egy olyan képet a világra, amely egyrészt nem is igaz, másrészt meg úgyis te fogod meginni a levét annak, ha olyan hozzáállást alakítasz ki magadnak, hogy " Engem minden lány lefog nézni, mert visszataszító vagyok ". –

Elsősorban tisztázd magadban azt, hogy mit értesz visszataszító alatt.


Ha csak a külsődre érted, akkor egyértelműen arról van szó, hogy az eddigi lányok, akik lenéztek téged, túlságosan ostobák voltak ahhoz, hogy a belsődet is meglássák.


Ha viszont a belsőddel is úgy érzed, hogy gond van, akkor azt már neked kell tudnod elrendezni, neked kell tudnod javítani rajta, viszont erről már nem a külvilág tehet, mert elsősorban mindenki saját magába kell tudjon belenézni és ha nem tetszik amit lát, akkor saját maga kell változtasson azon, amit nem szeret önmagában. ( Ez tulajdonképpen a pozitív kisugárzás egyik feltétele is, mert aki még azzal sincs megbékélve, ami saját magában van, annak kevés esélye van ahhoz, hogy másoknak tetszedjen. )


A sötét személyekkel nincs mit kezdeni, mert azzal, hogy valaki lenéz valakit tulajdonképpen saját magát minősíti, de aki agyilag ilyen szinten van, azzal egyszerűen nem kell foglalkozni, mert nincs értelme, ugyanis a lenézés az nem feléd irányul, hanem saját szellemi fejletlenségükre utal.

2013. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!