Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiuk miert hajtanak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk miert hajtanak annyira a szexre 15-16 eves koruk kornyeken?

Figyelt kérdés
Furcsallom ezt a dolgot, ugyanis akik hozzajuk valok korban, azok valoszinuleg(remelhetoleg) meg nem vagynak a szexre, vagy ha vagynak is, nem akarjak meg elveszteni szuzesseguket. Tudom, hogy nem a fiuk dontik el h mikor kezdenek el vagyni a szexre, de nem ertem, hogy miert nem birnak varni, es inkabb udvarolni, mert szerintem konnyebb is ugy agyba vinni egy lanyt, mint egy "dugunk?" kerdessel, bar lehet kicsit tobb ido.. En 15 eves lany vagyok es meg egyszer sem talalkoztam olyan sraccal, aki rendesen udvarolt volna, hanem mind inkabb a gyorsabb, de hatastalan modszerrel probalkozott..
2013. ápr. 27. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tombolnak a hormonok, plusz fogalmuk sincs, hogy kell udvarolni, hiszen ezt senki nem tanítja sehol. Az értelmesebbek kitapasztalják idővel, de vannak, akik még 40 évesen is ugyanazok a sikertelen sablonokat vetik be, ami már 15 évesen sem vált be.
2013. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mindig így volt és lesz is. Aki meg ilyen korban nem vágyik a szexre az nem érett. És az nem normális.

Az udvarlás hiánya meg valszeg onnan adódik, hogy nincs is szükség rá az esetek többségében. A lányok fiatal korban jobban vágynak a rossz fiú típusra mint később. (lázadás a szülök, a rendszer ellen stb).

2013. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem kívánósak az ilyen korú lànyok:)
2013. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok lány van aki szét teszi a lábát két jó szóért, úgyhogy talán annyira nem is sikertelenek ezek a fiúk. És nem értek egyet, én ennyi idősen már lányként is vágytam a szexre. Bár tény, hogy nem akartam elveszíteni. :)
2013. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!