Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolt mikor ezt mondta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolt mikor ezt mondta?

Figyelt kérdés
ismerjük egymást már egy ideje. nincsen barátnője, rákérdezett, hogy nekem van-e pasim. mondtam nincs. erre elgondolkodott, és azt kérdezte, hogy akkor leszünk szerelmesek? és rendszeresen piszkálódunk egymással mint a gyerekek. nekem ez kicsit fura, mert ilyeneket régen sose csináltam. mi ez az egész most?
2013. ápr. 28. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mire gondolt mikor ezt mondta?"

Meg akar dugni keményen :D

2013. ápr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a szerelem nem olyan dolog, hogy "hát jó akkor most legyél szerelmes belém". lehet, hogy érez irántad valamit, de ezt ebből nem nagyon lehet leszűrni
2013. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csipkelődik, beszólogat viccesen mikor meglát, én meg vissza neki.
2013. ápr. 28. 01:01
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mire gondolt mikor ezt mondta?"

Honnan tudjuk? Talán tőle kellene megkérdezned.

2013. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed tőle, talán elmondja. Mi nem tudjuk, hogy ő mire gondolt.
2013. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem és csak zavarba jött. :/
2013. ápr. 28. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:
van ilyen szerelem hogy piszkáljuk egymást és szerelmesek leszünk legalábbis én szerelmes lettem egy csajba akivel piszkáltuk egymást de utánna ráhagytuk és akkor lettem belé szerelmes.. De ha keményen piszkál akkor szerintem várj még vele.
2013. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3, vannak ilyen stílusú emberek, én is ilyen vagyok. Sokaknak ez nem tetszik/bunkónak tartanak miatta pedig általában csak azokkal szoktam így viselkedni akiket szeretek/kedvelek. Nem mondom, hogy ő is, de lehetséges.
2013. ápr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó! általában mindig ő kezdi egy kis csípős beszólogatással :)
2013. ápr. 28. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!