Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párom azt mondta, hogy "Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párom azt mondta, hogy "Én kettőnk helyett is jól nézek ki. " mire gondolt?

Figyelt kérdés
Ez mégis mit jelent? Csúnyának tart?
2011. júl. 24. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy egy büdös nagyképü köcsög
2011. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

igen, azt jelenti.

v. azt, h ő magát iszonyat szépnek képzeli.

2011. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg viccnek szánta, és szeretné, ha simogatnád az egóját. (Amit a pasik kimondanak, azt szó szerint úgy gondolják, nem úgy, mint általában a nők, nekik nincsenek háttérgondolatuk egy mondattal kapcsolatban.)
2011. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
azt, h egy bunkó, aki ejj de szépnek tartja magát..
2011. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
44%
lehet, hogy nem voltál elég ápolt, vagy nem úgy öltöztél ahogy kellett volna.. :)
2011. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tart szépnek, de elfogad mert szerinte Ő elég jól néz ki.
2011. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értitek ezt a gyengéd viccnek szánt mondatot... -.- Én ezem mosolyognék egyet, aztán max. visszaszólnék.

De valószínűleg egy ilyesmit várna el tőled:

"Igen édesem, jól nézel ki!" /vagy egy mosolyt. De lehetett olyan jelentése is, hogy "nyugi, én majd elintézek mindent helyetted is, ne sminkeld már annyira magad, majd én 2őnk helyett is jól nézek ki!" Nem kell itt rögtön bunkózni.

(18:51 voltam)

2011. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, lehetett vicc is, a szituációtól függ. És én arra tippelek, hogy az volt... Legalábbis ha egy srác nekem ilyesmit mondana, tuti nevetnék egyet, de ehhez persze az kell, hogy tudd magadról, hogy nem vagy ronda :D
2011. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg viccnek szánta. Már ez volt a második alkalom, hogy előfordult, azért gondoltam, hogy megkérdezem a véleményeteket. Az egyik szituáció az akkor volt, amikor váratlanul vendégeket kaptunk. A másik pedig, hogy hamarabb kellett indulnunk otthonról, és nem volt időm sminkelni. Ekkor mondta, hogy majd ő jól néz ki helyettem is. Nem tudtam eldönteni, hogy a mosolya gúnyos, vagy nem. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 25. 00:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben meg szinte bitos hogy csak viccnek szánta. Nem akarta, hogy ott sminkelgesd magad, és nem akarta, hogy aggódj a kinézeted miatt.
2011. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!