Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatalabb srác tetszik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb srác tetszik! Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
14 vagyok és van egy fiú haverom aki 13 . Egy fejjel alacsonyabb nálam majdnem. Tegnap voltun egy közös ismerősünk szülinapján, ahol bátorságpróbát játszottunk, ami a végére bedurvult.Az volt a feladat hogy egy fiú jelentkezik önként hogy csókoljam meg mert nem én akartam választani. Ő jelentkezett, amit nek gondoltam volna.Meg kellet csôkolnom 5 másodpercig. A nyelveset nem vállaltam de belementem. És most jön az amit nem vártam mert egészen jó volt! Utána kérdeztem tőle hogy tetszettem-e neki valaha. Elviccelte, és nem válaszolt rá.Azóta csak ezen pörög az agyam. Tetszhetek neki? Nem nézneénk ki furin együtt? Neki már volt idősebb barátnője is mint én...
2013. ápr. 28. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
azért egy év korkülönbség nem olyan eget verően nagy dolog. egy csókból viszont nem szabad ilyen következtetéseket levonni.
2013. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát. Szerintem tetszhetsz is neki meg nem is. Elröhögte magát? :). Lehet, hogy azt hitte csak hülyéskedsz és azért kérdezted tőle. Lehet, hogy meg kéne kérdezned tőle még 1x. :)
2013. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!