Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy egy 13-14-15 éves lány tangát hord és borotválja a szemérem szőrzetét?

Figyelt kérdés
Kort is nemet is írjatok lécci!
2013. jan. 17. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

azt, hogy én is ennyi idősen kezdtem. kamaszodsz és szőrősödsz, nőiesedsz. ez miért kérdés? (:

19/L

2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj vele, ez még önmagában nem jelenti azt, hogy r.banc lenne. Amíg csak iylen módon próbál felnőni, addig nincs baj.


23/F

2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
"egy 13-14-15 éves lány" Most akkor egy lányrol van szo, vagy ugy általánosságban kérdezed? Esetleg ilyen koru lányokat kukkoltál éppen?
2013. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal, teljesen normális, ha borotválja magát és tangát hord.

Ellenben az, hogyha egy lány úgy viselkedne mint egy prostituált, akkor persze megint más a helyzet.

2013. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

hátt, jobb, mintha edzésen (úszás) kilátaszana egy fél dzsungel...meg kényelmesebb is :)

és nem vagyok ribi, de ha pl színházba megyek, testhezálló szoknyában, meg van 1-2 olyan gatyám is, ahol a bugyi vonala átlátszhat, nem veszek nagyibugyit, szerintem nincs semmi baj azzal, ha hordok tangát is

15/l

2013. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gond:) :D 15/l
2013. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Csinálja csak! Normál esetben ennyi idősen ennek gyakorlati jelentősége még úgy sincs. Ha meg igen, akkor nem ezek a legnagyobb problémák :)
2013. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem most voltam már 15 éves, kijártam már az iskolát de emlékszek arra mikor a lányok kibeszéltek egy másik lányt mert nem tangát hordott és még szőrös is volt.
2013. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
42%
Szerintem jó dolog! :)
2013. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Hmm...


40 éves vagyok, a lányom 13... szerencsére nála még nem merült fel ez a kérdés.


Most elvonatkoztatnék attól, hogy divat, ízlés, stb...


Pár éve a nőgyógyászom kifejtette, amióta divatba jött a teljes borotválás, plusz a tanga, azóta sokkal több hüvelyfertőzéses betege van.


Ugyanis a bidé országunkban nem elterjedt, és a munkahelyeken, iskolákban nincs lehetőség arra, hogy a WC használatot követően minden alkalommal meleg vizes lemosás kövesse. Ami önmagában nem is lenne baj, de ha el van távolítva teljesen a védelmet biztosító szőrzet, ráadásul a végbelet a hüvellyel a tanga egyenes összeköti, akkor egyenes az út a végbélben természetesen ott tanyázó baciknak a hüvely felé.


Ezek a fertőzések sokszor feljutnak a petevezetékekhez, és nagyon sok esetben hegesedéssel gyógyulnak, ami meddőséghez vezethet.


Tudom, most én vagyok a maradi... aki nem hiszi, kérdezze meg nőgyógyászát, én megtettem... azóta nem hordok tangát... és csak fazont igazítok.


Nekem az egészségem fontosabb, mint hogy ki mit tart cikinek. :)

2013. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!