Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dús szőrzetet hogyan nyírjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dús szőrzetet hogyan nyírjam?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és eléggé dús szőrzettel áldott meg az ég. Pl nagyon ritkán látok olyan embert akinek szőrösebb lába lenne mint nekem, felső testem is szőrös, hátam is, de az nem annyira vészes. Borotválni nem akarom, mert azt egyszerűen nem szeretem. Szóval azt akarom megkérdezni, hogy nem néz ki furcsán, ha olyan pár millisre lenyírom géppel? Gondolok itt lábra meg felsőtestre. Karon hagynám mert ott normális mennyiségű van.

2013. ápr. 28. 16:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Monjuk így 6mm-esen már sajna nem lehet rasztázni XD
2013. ápr. 28. 17:06
 12/12 anonim válasza:
A szőrös láb szexi, szerintem úgy is hagyhatod, ahogy van...:D
2013. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!