Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is sokszor olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is sokszor olyan fiúnak tetszetek, aki nektek nem jön be?

Figyelt kérdés
Pontosabban úgy értem, hogy próbálkoznak nálatok, egyértelműen látni, hogy akarnak tőletek valamit, de nektek abszolút nem jönnek be se külsőleg se belsőleg. Egyszóval nem az esetetek. Viszont aki meg nektek igen, annak vagy van barátnője, vagy most nem akar komoly kapcsolatot, vagy annak ti nem jöttök be?
2013. ápr. 28. 16:51
 1/7 anonim válasza:
Igen volt már ilyen :/
2013. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálam ez úgy van, hogy aki elsőre tetszik abba még sosem voltam szerelmes és aki előre nem azt megismertem megszerettem és ezáltal a külseje is megszépült :)

szóval nem minden a külső hidd el nekem

L/18

2013. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Volt ilyen :D

Aki nekem tetszik,annak meg én nem jövök be..:I

2013. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
néha előfordul, de nem a belsővel nagyobb gondok szoktak lenni 22l
2013. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem mindig ez van..Pedig nem tartom magam csúnyának, meg semmi, de a számomra vonzó fiúk valahogy sosem vesznek észre. Ellenben az gyökerekkel, most is van egy gyerek, aki hónapok óta zaklat facebook-on, mielőtt valaki írná, igen, letiltottam már, de mindig csinál új fiókot és arról írkál, vagy valahonnan megszerezte a telefonszámomat és kicsit kellemetlen hajnal 2-kos arra ébredni, hogy küldözgeti nekem a hülyeségeit, hogy "Annyira szeretlek, le sem bírom rólad venni a szemem, úgy érzem, köztünk van valami!" És hasonlók.

Bocsi, ha hosszú lett :/

15/L

2013. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordul néha, persze...
2013. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, mindig ez van. néha el sem hiszem, hogy létezik olyan,hogy két ember egymásnak bejön (persze tudom, hogy van ilyen), csak velem ez nem történhet meg...
2013. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!