Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szeretitek baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szeretitek baj ha egy férfi kedves? Mindig mosojog és kedvesen beszél hozzád és sokszor magához ölel meg puszilgat? 23/f

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeretjük. Illetve szeretném. 22l
2013. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még helyesen írni is tudna...
2013. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Bár én férfi vagyok, előre bocsátom, hogy a lányok nagy része azt válaszolja majd, hogy igen. Az igazság persze az, hogy nem. Ezzel szerintem pont az ellenkezőjét éred majd el, rádun, kiszámíthatóvá és nyámnyila alakká válsz majd a szemében. Nekem haverjaim között vannak olyanok, akik telefonon és élőben is úgy beszélnek egy lánnyal, mintha az értelmi sérült lenne, ráadásul a hangszínük is inkább az altba csap át, amit én nem bírnék hallgatni sokáig. A csajokra nem kell ráakaszkodni, nem kell folyton kedvesnek lenni velük és nem kell napjában 200-szor magadhoz ölelned. Éreztesd vele a dolgokat, de ne ess túlzásokba.
2013. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A 3-asnak egyébként igaza van. Egy idő után idegesítővé tud válni az ilyen viselkedés és túl sok lesz.
2013. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen kis "pincsikutyák" nem jönnek be!
2013. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Állandóan gügyögne,nyalogatna, és vigyorogna hozzá, mint a tejbetök?
2013. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megsúgom. Ha:


1) utolsó paraszt vagy vele, leszarod, nem foglalkozol vele, úgy beszélsz vele, mint egy utolsó szarral, akkor őrülten szerelmes lesz beléd, gyakorikerdesek.hu-n fogja kérdezgetni a többieket, hogy elhagyjon-e vagy sem, mert nagyon köcsög vagy vele, de nem fog tudni elhagyni. Miközben arról áradozik, bárcsak olyan pasija lenne, mint a következő kategória, azaz:


2) Ha jó fej vagy vele, elviszed vacsizni, színházba, foglalkozol vele, hagyod élni, nem vagy féltékeny, szal teljesen normális emberként kezeled, akkor egy idő után rád fog unni, és keres magának egy arcot az 1) típusból.


Végtelen ciklus.

2013. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem baj. Fenének sincs szüksége pofáraesésre ha mindenkihez kedves én meg magamra veszem és azt hiszem akar valamit.


21/N

2013. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha "nyálas, csöpögős", ha folyamatosan rajtam csüng, azt nem szeretem.

Én azt szeretem, ha tettekkel érezteti, hogy fontos vagyok, tehát eléri, hogy jól érezzem magam vele (pl. olyan programokat talál ki, amiben jól érzem magam). Persze, az jó, ha kedves, meg mosolyog, de ha pl. egyfolytában bámul és csöpögős, az már sok.

2013. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A negédes fa szkalapok mind alattvaló csicska látszatot keltenek, alárendelik magukat a nőnek. Én sose tenném. MErt egy idő után a nő kezébe kerülne a gyeplő, és a fejemre szarna, irányítana, mert érezné ,hogy el vagyok olvadva tőle. Ez nem elfogadható. Mindig a nő az alattvaló, és ezt éreztetni is kell vele,hogy hol a francban van a helye.

/egy hímsoviniszta/

2013. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!