Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy multkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy multkor láttam egy fiút aki amúgy nem keltette volna fel az érdeklődésemet ha nem "bámul" úgy meg (a bámul az jóértelembe). De azóta csak rajta kattog az eszem. Ez mért lehet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy olyan típusú ember vagy aki szereti ha felfigyelnek rá, és ez neked imponált, hogy a srác így megnézett. Szerintem nem is a srác kattog az eszedben, hanem a pillanat amikor úgy megbámult.
2013. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem egy lány csinálta ugyanezt, lassan már két éve, azóta is gyakran gondolok vissza. Mondjuk én bűnronda srác vagyok.
2013. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bűnronda srác vagyok és minden jó csajt megbánulok. Nekem elég ha legalább 1X rámmosolyog a kiszemelt csajszi. Más úgyse lesz egy kopaszodó huzonéves kövér srácnak aki még szűz is... Am ok nélkül sose bámulnak meg kivétel egy 3órás vonatút ahol már egy idő után nincs mit nézni :D 23/F
2013. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!