Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni az exem utáni túlzott érdeklődésemet, normális, beteges vagy nem tudok lemondani róla?

Figyelt kérdés

Én szakítottam 7 hónapja már, 3 évig voltunk együtt.


Akkor egy fellángolás miatt vetettem véget, úgy elvakított. Annak vége is lett 3 hónapon belül.

Egy hónapja megismertem egy másik srácot, jól elvagyunk, de rosszabb napjaimon, amikor úgy érzem nyűg az egész bizonytalan ismerkedési fázis, akkor mindig visszavágyódóm a stabil megszokott kapcsolatomhoz...


Azóta 100x átgondoltam, vajon jól döntöttem-e 7 hónapja, és sokszor elszomorodtam, hogy lehet soha többet nem találok olyan férfit, aki annyira ragaszkodni fog hozzám valaha is, mint ő...

Minden jól működött közöttünk, nem is értem, hogy vakíthatott el annyira egy fellángolás...

Azóta mindennap megnézem, akár többször is neten, néha ráírok, amúgy pedig lekérem az infókat róla közös imserőstől.


Szerintetek nekem ő maga hiányzik vagy csak a stabilitás hiányzik, amit azóta nem találtam meg?


2011. máj. 3. 22:27
1 2
 1/16 tsz-tag ***** válasza:
4%
szerintem mind2 hiányzik neked....de ha semmi probléma meg semmi nem volt és úgy hagytad el egy fellángolás miatt, ez a minimum amit megérdemelsz...normál esetben egy tarkólövést érdemelnél.Bocsi ha megsértettelek de ez az igazság.Gondolj bele abba hogy 3 évet elraboltál az életéből...ha vissza is fogadna sosem lesz olyan érzése mint azelőtt mert sejti hogy egy fellángolás miatt bármikor lelépsz hogy újabb farok lehessen a szádba.szóval végtérre is szerintem rohadj meg:)
2011. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tiszta szívből kívánom neked drága suttyó első, hogy egyszer akaratodon kívűl történjen meg veled egy ilyen szituáció...
2011. máj. 3. 22:34
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
egyetértek az előző hozzászólóval, szerintem is menj a francba... gondolom most azt várod, hogy mindenki megsimizze a hátadat, jajj szegénykének hiányzik az exe, akit jól eldobott... hát edd meg amit az asztalra tojtál, neki valószínűleg sokkal rosszabb volt, talán mára túltette magát rajta, de te azért kavard tovább a dolgokat...
2011. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor itt ítélkezések helyett a kérdésre válaszolnátok?


Ja és lehetőleg olyanok, akik nem rajtam élik ki fájdalmukat, akiket elhagyott a párjuk...:):)

2011. máj. 3. 22:40
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
nem hinném hogy beteges lenne, valószínűleg papucs volt a srác, te neked meg hiányzik hogy kinyalják a segged
2011. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 tsz-tag ***** válasza:
6%
már megbocsáss de mi az hogy akaratodon kívül?Te lettél szerelmes egy másikba nem?Te szakítottál nem?Eleget szenvedek a saját kapcsolatomba szerintem hatszor több a gond mint nálad valaha is volt és ezt a tökéletes kapcsolatot kidobtad az ablakon. de ezt a taplóságot egy golyóval tudnám csak jutalmazni...a legjobban tennéd ha távol tartanád magad tőle...neki álmatlan éjszakákat okozhatott a szakítás míg te máson lovagoltál és nyaltad a p.cséről a cuccot.És halál komolyan elhúzhatsz a p.csába
2011. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Milyen vulgárisan beszélsz te...


Olyan jó itt mindenkinek, hogy csak jó és helyes döntéseket tudtok hozni mindig minden körülmények között... Remélem soha nem is hoztok olyan döntést, amit akkor jónak láttok, mellékesen mérlegelve a másiknak hogy is eshet... Most itt ennyi álszent ember van, vagy ennyi összetört szív van...

2011. máj. 3. 22:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld meg nem nézegetni meg nem kutakodni utána..és így megtudhatod, hogy tényleg ő maga hiányzik-e, vagy csak a stabil párkapcsolat. de sanszos, hogy ő maga...ezt csak te érezheted..:)hajrá:)
2011. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
elismerem, nekem már törték össze így a szívem, azért van bennem indulat... teljesen ugyanez volt eljátszva, még nekem kellett sajnálnom őt. ettől még a lényeg ugyanaz, nincs igazad, benned van a hiba, hagyd a srácot hogy megtalálja azt, aki igazán megbecsüli... ja és nekem elhiheted, ha sikerül is visszakönyörögni magad, sose fog neked megbocsátani legbelül...
2011. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tsz-tag ***** válasza:
0%
nincs itt összetört szív hidd el...én voltam már helyzetbe hogy a bnőm apja rákos volt és pont amiatt nem szakítottam vele bármennyire szar is volt nekem...hozzáteszem már csak ő van neki rajtam kivül.és ne csodálkozz ha megkapod a savat egy ilyen miatt, felteszed a bugyuta kérdésed ami egyértelmü hogy te k-úrtál el és tényleg várod itt a megváltást hogy jaj szegénykém...önirmeret bmeg.ne kelljen már a szádba rágni huszonévesen mit tegyél, meg milyen súlya van ennek meg annak.tégy szivességet a srácnak és a büdös életbe ne találkozz vele és ne írj neki az Ő érdekébe.Ha ezt nem érted meg akkor egy őnző szardarab vagy.
2011. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!