Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért szeretitek ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért szeretitek ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Miért jön benne nektek ha egy lány fiatal nagyon, és törékeny?

2013. ápr. 29. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert megvédhetem:P De ki mondta neked h ez jön csak be???
2013. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem pl pont nem jön be a törékeny alkat. Számomra az számít szépnek, ha a nőn úgymond van mit fogni, inkább legyen duci, mint 0 testzsírú modell alkat! ;)

22/f

2013. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki írta azt a fasságot, hogy megvétheti...A fiúk csak dugni akarnak! Mi mást! xDDD
2013. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Csak néhány egyed, mondjuk úgy a 70%-uk.Vannak, akik tényleg azért kedvelik az ilyen lányokat, mert őket megvédhetik, élvezik, hogy biztonságot nyújthatnak a lánynak.Pl. én is ilyen vagyok.
2013. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent nálatok az h megvédhetitek?:oo
2013. ápr. 29. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A biztonságot nyújthatunk neki szinonímája:D
2013. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!