Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy bunkóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy bunkóbb pasi simán tud irányitani, a nyálas, tul kedvestől meg rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
szoval van egy pasi akivel találkozgatunk (szexelünk is),tisztában vagyok azzal hogy több nemlesz kettőnk közt.viszont néha igazi bunko,de utána normális lesz és vhogy képes engem irányitani :S de tegnap pl rám irt egy pasi h nagyon szeretne megismerni,meghívna egy italra ,randi,nagyonszép vagyok stb és szinte rosszul lettem és erre a pasira vágytam akivel talizgatok..pedig olyan is volt már h ha vmi nemugy volt ahogy akarta flegmázott,de végül ugy lett aztán megcsokolt és végem lett...:D miért van ez?én nem igy akarom de eléri...szexuálisan meg vonzodok hozzá az a baj...volt már vki hasonlo helyzetben??
2013. ápr. 29. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Te egy ilyen típusú ember vagy. Nincs ezzel semmi gond, amíg nem ártasz a nyálasnak direkt módon. Közölheted vele, hogy bocs, de hagyjál. Az őszinteség nyerő.

Nyomjatok nagyokat :D

2013. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert, mint te úgy hívják: "Kéri az ostort!" Aztán meg - hónapok múlva - csodálkozol amikor leribancoznak. Ne haragudj, én nem tenném, mert nekünk férfiaknak kellenek az ilyen csajok. Csak majd jusson eszedbe ez, amikor majd a sokadik ilyen pasid ejt, s jó lenne végre valaki, aki kedves is egy kicsit. S foglalkozik is veled azon kívül, hogy a szádba élvezzen...
2013. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!