Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan, miért van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, miért van itt megannyi debreceni ember?

Figyelt kérdés
Rakás kérdésnél láttam már, hogy debreceniek írnak be. Mi az isten ez?
2013. ápr. 29. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
invázió
2013. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem láttam még egyet se XD
2013. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert az a 2. legnagyobb város az országban?
2013. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítólag fertőzött az ivóvíz, aki iszik belöle az megtermékenyül, és állítólag 9 hónap helyett már 3 hónap alatt kifejlődik a gyermek és megszületik de ezek érdekes gyerekek lesznek mint amilyenek Csernobil után voltak, és viszont 100x sebességgel nőnek meg.
2013. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hey. debreceni vagyok. Mit ártottam ? :D
2013. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát én pl csak debiben tanulok :D
2013. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Problem? Egyébként köztudott, hogy itt van a legtöbb húszon felüli szűz lúzer, akiből jó páran itt tengődnek.
2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs is itt sok,egyébként meg egy kérdésnél sincs ott,hogy bocsi de én debreceni vagyok.

Amire te gondolsz az az,hogy van itt néhány 20+-as csúnya szűz fiú,aki nem érti mi a probléma,és felemlegeti h bezzeg a csajoknak gazdag pasi kell..ez SZÁNALMAS,némelyik meg akkora egóval van megáldva mint egy ház,de azért itt akar csajt felszedni,mert az utcán már a feje is látszik..az összes normális debreceni szégyenli magát ilyenkor szerintem.Vagy esetleg még ott van néhány ordas ribanc csaj,hát igen,szégyen,debreceniként tudom hogy vannak ilyenek,látom.VISZONT én azt tapasztalom,hogy itt nagyon sok a budapesti,mindig beléjük botlok.

2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miskolciak sem olyan nagyon ritkák de lehetne több is :P

F19

2013. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!