Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a szerelem? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem? Az ember már első pillanatban érzi, vagy idő kell a kialakulásához?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valaki egyből érzi valakinél pedig csak idő múlva alakul ki, miután megismerte jobban a partnerét. Olyan ,hogy neki bármit megbocsátanál egyszerűen feltétel nélkül bármit megtennél érte.
2013. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem nagyon furcsán volt... Egy suliba jártam a mostani barátommal, és 4 éve azt hiszem voltunk először egy táborban, és már akkor is vonzódtam hozzá. Persze lehet, hogy ez csak sima vonzalom volt, mivel most vagyok csak igazán szerelmes belé, hogy végre járunk :D
2013. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van amikor várni kell a kialakulásra de van amikor első pillanatra belé esel... tapasztalataim szerint az első tartósabb.
2013. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, akiknél első látásra kialakul, van, akiknél hosszabb vagy hosszú idő szükséges a kialakulásához.

Amúgy olyan, mintha fel lennél töltve energiával. A fellegekben jársz és mindent szebbnek, jobbnak látsz, mint amilyen. Elvarázsolt vagy és mosolygós.

2013. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából nincs szerelem első látásra, csak erős vonzalom, de ez is lehet elsöprő erejű. Komoly, mély érzelmek viszont nálam mindig csak idővel alakulnak ki, mikor már megismertem és megszerettem a másikat mint embert is és ez független attól, hogy elsőre a vonzalom része mennyire alakult ki az első pillanatban.
2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem kialakulásához alapvető feltétel, hogy jobban megismerjük a másikat. A barátommal két év barátság után randiztunk először és már a 2. randin belé szerettem. Soha nem fogom elfelejteni, ültünk a moziba, rádőltem a karjára, éreztem a jó illatát, átkarolt, megpuszilta a homlokomat és én akkor lettem szerelmes:D L/17
2013. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!