Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtehetem? HELP

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözök Kaliforniába és soha többet nem látom azt akit nagyon tetszik. Arra gondoltam, hogy azért mégiscsak tudatnám vele így utolsó "tettként" hogy úgy mondjam. Odamennék hozzá suli után megölelném és megpuszilnám/csókolnám. Valószínűleg ellökne, miután magához tért. Én elrohannék és nem látnám újra. Merjem?

2013. ápr. 29. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az Actually Love-ból vetted? :) Csak ott 9 éves a kissrác! :D
2013. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze.:) Nem veszítesz semmi, neked is jó érzés lesz.:)
2013. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is elakarok költözni Kaliforniába :D
2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
első: nem de most hogy mondod tényleg!:DDD
2013. ápr. 29. 18:23
 6/7 anonim válasza:
Hát lehet hogy a fejedbe még eldöntöd,hogy ezt csinálod ,de a végén úgyse fogod merni:D:D én is így voltam amikor a suliba tetszett egy gyerek és átmentem másik suliba..gondoltam h többet úgyse látom és megteszem mert nem egy helyen lakunk..:S:s de amikor eljött a nap ,hogy utoljára voltam a suliba, nem mertem végül. XD
2013. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tutira megtenném:) így akarnám lezárni. gyűlölöm ha valami nincs befejezve, de elkezdtem/elkezdődött!
2013. ápr. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!