Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jogom ehhez? Megtehetem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom ehhez? Megtehetem? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A volt barátom több, mint fél éve szakított velem, viszont ahogyan azt tette, az nem volt túl szép. Nem mert a szemem elé állni,így facebook chaten szakított, amitől eléggé kiakadtam, azt hiszem érthető.

Azóta nem kerestem, mert nem hittem el, hogy így viselkedik. Nagyon szomorú vagyok, teljesen összetörtem, hiszen 1 évig jártunk, nagyon szerettük egymást, de tönkrement a kapcsolatunk, és a végén azt "írta", hogy már nem szerelmes.

Előtte pedig nagyon az volt. Kérdésem az, hogy kérhetnék-e tőle egy személyes találkozót, hogy megbeszéljük, tisztázzuk a dolgokat?

Én még szerelmes vagyok belé nagyon, és el szeretném neki mondani. Valamint meg szeretném kérni, hogy mondja a szemembe, hogy nem szeret.


2011. júl. 11. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Nők.... már bocsi :)

de ha szeretne nem csinálná ezt.

2011. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 napietus ***** válasza:
jogod az van hozzá, de rossz ötlet. feleslegesen tennéd ki magad egy kellemetlen szituációnak, ráadásul aki ilyen bunkó, az nem is érdemli meg, hogy időt szakíts rá. hagyd a francba, örülj, hogy időben kiderült, milyen is valójában. gerinctelen senki.
2011. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jogod van xd nem törvényellenesXD amugy szerintem ha sokat rágódol rajta az baj ugyhgy szerintem tedd meg ha másért nem is akkor legalább azért hogy pontott tehess a kapcsolatra és megujultan folytasd az életed lehet hogy ujra sikerül de ha meg nem én mondom hogy ne egy személy miatt tedd tönkre az életed gondolom fiatal vagy használd ki amég nem késő sokan vagyunk ezen a földön 18/F
2011. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 skarma ***** válasza:
gondolod, ha a szemedbe mondja, hogy már nem szeret, akkor tovább tudsz lépni? mert ha igen, akkor csináld.
2011. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Úgy talán könnyebb lenne.
2011. júl. 11. 13:16
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg van egy olyan érzésem, hogy nem tudná a szemembe mondnai, de kíváncsi vagyok, mit tenne.
2011. júl. 11. 13:17
 7/20 napietus ***** válasza:
úgyse fogja a szemébe mondani, azt már megtehette volna. a legvalószínűbb, hogy el se megy, de ha mégis, max. elkezd összevissza dadogni, de az ilyentől ennél több nem várható el. egyenesség végképp nem.
2011. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Felesleges, úgyis ki fog térni a találkozás elől.

Velem sms-ben szakítottak annak idején, több hónapig próbáltam elérni a k.urvát, sikertelenül, végül külső segítséggel sikerült "véletlenül összefutni" vele, de nem érte meg, rosszabb lett, mint volt.

Mostanra már te is feldolgoztad, ne kockáztasd, hogy feltépi a sebeket.

2011. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem dolgoztam fel. Honnan gondolod, hogy feldolgoztam?
2011. júl. 11. 13:23
 10/20 napietus ***** válasza:
talán onnan, hogy eltelt 6 hónap, azaz minimum 180 nap, ennyi idő alatt azért fel lehet...
2011. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!