Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem ezt el? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem ezt el? :|

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy fél éve egy társkeresőn megismerkedtem egy lánnyal.. Össze is jöttünk. Majdnem 4 hónapja vagyunk együtt... Èn töröltem magam onnan, de ő még mindig feljár és új ismerősei vannak, és csoportokba lép be.. Hogy kezeljem ezt a helyzetet? (újra regisztráltam, mert volt egy rossz megérzésem és beteljesült. ) Tudom, hogy ebböl a szempontból én is hibás vagyok és szégyenlem magam, hogy ezt tettem, mert nem akarom számon kérni, meg stb, mert fontos nekem... Csak nagyon rosszul esik.. És amikor egyszer kérdeztem, akkor azt mondta, hogy nem jár fel.. Viszont amikor találkozunk, akkor tudom, hogy szeret és fél, hogy elveszíthet.. Összevagyok zavarodva... Azt elfelejtettem odaírni, hogy én is lány vagyok. (rosszalló kommenteket nem kérek. Köszönöm ) 18/L

2013. ápr. 29. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mi teljeseült be? konkrétumokat írjál ne halandzsát bakker
2013. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ti milyen dolgokat szögeztetek le a kapcsolatotok elején, de nekem a biszex havercsajaim mindd közölte a másikkal a kapcsolat elején, hogy komoly vagy laza kapcsolatot akar vele, monogám vagy nem monogám kapcsolattal.


Lehet hogy nektek is ezt le kéne szögezni, hogy mi a terveitek egymással. Lehet hogy nem is terveztek csak " sodródtok az árral" meg a "addig leszünk együtt, amíg jó együtt" dolog, de azért látszik, hogy te ezt megszenveded! :))


Beszélgess vele, a kommunikáció mindenre megoldás.

2013. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind a ketten komoly kapcsolatot kerestünk amit meg is találtunk egymás személyében... (elvileg... ) Ő megmondta, hogy velem tervezi a jövőjét hosszútávra és én is így vagyok vele.. Különben nem lennének kételyeim és nem tettem volna fel ezt a kérdést..
2013. ápr. 29. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazat kell adnom az előttem szólóknak. Csak az lehet a megoldás, ha megbeszélitek, ki hogyan gondolja a kapcsolatot.
2013. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!