Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a tanárnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a tanárnőmet? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Az egyik tanárnőm már 8 hónapja tetszik,és sehogy sem tudom őt elfelejteni,nagyon rossz hogy minden nap látom.:S Órák után is gyakran szoktam vele beszélgetni,de szinte mindig ő szokott hozzám szólni.Mindig olyan kedves velem.:)Szerintetek látja rajtam,hogy szeretem?Amikor beszélek vele alig tudok a szemébe nézni.Ja és középiskolás vagyok,korkülönbség 21 év,ő 15 éve férjnél van és egy gyereke is van. :/ Mit tegyek?(nem váltok iskolát)Nagyon szeretném kiverni a fejemből!Egyébként van itt olyan esetleg aki hasonló helyzetben van?

2013. ápr. 29. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
leszbikus vagy? ha nem keress magadnak egy fiút.
2013. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak a stílusát kedveled, öltözködését, kedvességét! Ez nem lehet?
2013. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Jó gyorsan. Ez most komoly? És mi van a fiúkkal? Vagy akkor keress egy hasonló kis lányt,mint te ha a lányokat szereted. Az anyád lehetne.
2013. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
ez elég érdekes ? nem mondtad még neki hogy szereted?
2013. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz helyzet, mert folyton találkozol vele. Csak az a jó megoldás, ha valaki más fel tudja kelteni a figyelmedet, és eltereli róla.
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem merem :/ és leszbikus vagyok...
2013. ápr. 29. 19:26
 7/24 A kérdező kommentje:
Amúgy az is baj,hogy van barátnőm,bár távkapcsolat és jó ha egy hónapba 2szer látjuk egymást,őt meg minden nap látom.
2013. ápr. 29. 19:27
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Tanárnővel kapcsolatban most én is szenvedek :/ uhogy tudom milyen rossz bár nekem csak matek tanár és jelenleg csak egy óránk van a héten de mindig összefutunk ő persze mindig rám mosolyog nagyon úgy jön le hogy bírja a képem én meg rendszerint azt se tudom kinyögni hogy 'jónapot' vagy h mosolyognék... bár ő jóval fiatalabb mint a te eseted meg gyereke sincs. Elfelejteni nem tudom hogy hogy lehet még nem jöttem rá de nem ártana nekem se kitalálni mert alig ha megmarad valami az órából :/ dee azt mindig tudom hogy milyen póló volt rajta milyen nadrággal hogy ált a haja :/ hát ezzel nem segítettem valami sokat...:/ de sok sikert hozzá :)
2013. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó :neked is :) amúgy nekem 3 órám van vele egy héten.
2013. ápr. 29. 23:41
 10/24 Joe Makepeace ***** válasza:
82%

A Szerelemben és a háborúban nincsenek játékszabályok!!!


Lehet, hogy Te is tetszel neki valamennyire, azért is keresi a társaságodat, és esetleg a házassága meg már romokban van...


"Szerintetek látja rajtam,hogy szeretem?"


Szerintem biztosan! Hogyha ennyire lelkes vagy, azt nem nagyon tudnád elkendőzni! Ennek ellenére pozitív Veled, nem? Akkor meg hurrá, hajrá!

Ha gondolod írhatsz privit is, ha tudok segítek, vagy csak hogy kiöntsd a lelkedet, jó hallgatóság vagyok!

2013. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!