Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a tanárnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a tanárnőmet? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Az egyik tanárnőm már 8 hónapja tetszik,és sehogy sem tudom őt elfelejteni,nagyon rossz hogy minden nap látom.:S Órák után is gyakran szoktam vele beszélgetni,de szinte mindig ő szokott hozzám szólni.Mindig olyan kedves velem.:)Szerintetek látja rajtam,hogy szeretem?Amikor beszélek vele alig tudok a szemébe nézni.Ja és középiskolás vagyok,korkülönbség 21 év,ő 15 éve férjnél van és egy gyereke is van. :/ Mit tegyek?(nem váltok iskolát)Nagyon szeretném kiverni a fejemből!Egyébként van itt olyan esetleg aki hasonló helyzetben van?

2013. ápr. 29. 19:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2013. ápr. 30. 20:23
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!! -.-
2013. máj. 2. 05:39
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Helló,velem is ugyanez van:( köztünk is kb. ennyi a korkülönbség, ma is volt vele órám és amikor elment mellettem éreztem az illatát,óóó de jó volt.De mindennap sÍrok hogy tudom hogy ő nem szerelmes belém és ez szörnyű!!!!:'((
2013. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Utolsó :ma velem is ez volt :( ha akarsz írhatsz privit.
2013. máj. 2. 14:36
 15/24 Joe Makepeace ***** válasza:

"Már nem azért a 2 forintért, de gondolj már bele, hogy hány gyerekkel találkozik minden nap. És minő véletlen, pont BELÉD szerelmes"


Ilyen hülyeségekkel ne is foglalkozz! Abszolút ne!


Viszont a másik lány aki utolsóként kommentált, és ajánlottad neki hogy küldjön privit, mert hasonló cipőben jár, mint Te, ő jelentkezett?

2013. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen jelentkeztem:DD
2013. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ÉN is így voltam...igaz, én a kémia tanáromba voltam szerelmes, aki férfi, de amúgy hasonló helyzet, ugyanis családos apuka...Hogy hogy felejtsd el? Éld az életed, rajtam is csak az idő segített, most már én is eljutottam odáig, hogy néha, amikor meglátom, még meg-meg dobban a szívem, de valahogy beletörődtem, hogy sosem leszünk együtt. Kitartás!:)

15l

2013. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Kapunk képeket a tanárnőkről?:)
2013. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Szia! :)

Mázlista vagy...

Én az ofőmbe szerettem bele aki lány és az anyám is lehetne mivel 45 éves!És nem vagyunk rossz viszonyba de jóba se...Szerencsére neki azt hiszem hogy nincs élettársa viszont tetszik neki egy koreai énekes... :p

Nagyon szeretem de nem tudok evvel az egésszel mit kezdeni...Mit tegyek?

2013. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 My Conserve ***** válasza:
Keress mást. Ennyi. Más megoldás nincs.
2013. szept. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!