Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az összes cipőm magassarkú, aki meg tetszik, épphogy olyan magas, mint én simán?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy nő létedre elég magas vagy.
2009. febr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem meglepő, mert rengeteg magas nőt látok magassarkúban. Csak 2 dolgot tehetsz: vagy keresel egy magasabb srácot vagy a magassarkúkat hanyagolod.
2009. febr. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne vicceljetek már! Hát mostanában a magas csajok a menők az alacsony srácokkal. Ez csak egy régi berögződés, hogy a férfinak mindig magasabbnak kell lennie, mint a nőnek. Nézzétek meg, hogy hova jutottunk evvel a berögződéssel! A gyermekeink egyre magasabbak és nyúlánkabbak (nem csak a fiúk) és ha egy ilyen magas lányhoz még magasabb fiút párosítunk akkor mekkora utódaik lesznek? Ha szereted, akkor nem számít a magasság. Nem az számít egy jó házasságben, hogy ki a magasabb! Szeresd csak nyogodtan és ne zavarjon, hogy nálad alacsonyabb.
2009. febr. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm 171, én 172 vagyok, magassarkuban látványosan fölém emelkedik, de mi nem igazán foglalkozunk vele, imádjuk egymást, nem méricskélünk :) !


22/f

2009. febr. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vízszintesben nem látszik, hogy ki a magasabb :P Amúgy meg ne érdekeljen a kívülállók véleménye.
2009. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyunk együtt még,csak ismerkedünk,de gondoltam megkérdezem..nekem elég új volt ez a helyzet:) de nagyon kedvelem a srácot:)
2009. febr. 22. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld mellőzni az emelt sarkú cipőket. Hamarosan úgyis itt a tavasz (tudom, téli cipőből nehezebb alacsonyat találni), vehetsz magadnak "aligtalpas" sportcipőt.

Nálunk is hasonló helyzet van, szinte semmivel sem magasabb nálam a párom, én 173 vagyok jóindulattal... szerencsém, hogy nem hordok emelt sarkú cipőket. De az utóbbi 2 alkalommal, hogy cipőt kellett vásárolnom, hozzá "igazítottam", tudtam, hogy az ő cipőjét is figyelembe véve nem lehet magasabb a sarka/talpa 3 cm-nél.

Különben ha nem látványos a különbség, nincsen baj, de akkor sem, ha látványos. A szeretet számít, más semmi! :)

2009. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!