Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most, hogy elindult a rövidnad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy elindult a rövidnadrágos szezon egyre több fiunál látom, hogy borotválja a lábát. Lányok, ez bejön nektek, vagy csak egy új hóbort, trend?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam, mert érdekelne, hogy egy mennyit számit egy randinál, vagy az ágyban, ha teljesen csupasz egy fiu... (a hónom alja, és a fanszőrzetem eddig is borotvált volt)

16/f



2013. ápr. 29. 20:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
26%

Kit érdekel hogy a lányok mit szeretnek. Ha azt mondják járj BMW bel akkor kirabolsz egy bankot csak azért hogy legyen BMW-d? Ha azt mondják hogy add fel a munkádat/hobbidat amit szeretsz, akkor feladod, csak azért hogy bejöjj nekik??


Ezzel az erővel pórázt is köthetnél a nyakadba és lemehetnél 4kézlábra.

2013. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Egy pasi akkor pasi ha szőrös :D A láb borotválását hagyjátok a csajokra.
2013. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
En nagyon utalom, ha egy fiunak le van borotvalva a laba
2013. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

a borotvált lábban nincs semmi férfias,az ilyenekről az az első gondolatom hogy párszor tolták már hátulról

19L

2013. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
Maximum akkor borotválja a lábát egy férfi, ha profi úszó, egyébként meg nemár... az annyira férfiatlan (kivéve, ha egyszerűen nem az a szőrös fajta, de még azoknak is vannak ott legalább pihécskék, vagy valami).
2013. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, csak ezt ne, kérlek!

Inkább hallgatok Zámbó Jimmyt egy egész délutánon át!

2013. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, az sem, ha máshol borotválkozik, de #11-el egyetértek, ne ez érdekeljen, a lányoknak mi jön be. Olyan ez a kérdés kicsit, mint amikor a lányok befestik a hajukat csak mert azt hallották, XY-nak jobban tetszenek a szőke / barna / hupilila / stb. lányok...


(Az úszók miért borotválják a lábukat?)

2013. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
42%
Jaj csak azt ne... én csak a hónalj borotválását "várom el" a többi felőlem lehet szőrös. Sőt az a jó ha szőrös :D olyan férfias..
2013. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%
Én igen is a borotvált pasikat szeretem! Szőr nélkül is férfi a férfi, csak még jól is néz ki. :D Nekem sokat számít, egy sima testhez sokkal kellemesebb hozzáérni.
2013. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
17%

Nekem bejön, ha egy szép vékony fiu vádli nem szőrös...

Régen még a hónaljuk is szőrös volt, nem hogy ott lent...

Rózsaszin poló szóba jöhetett volna? Fülbevaló? Férfitanga?

És ma? Nézzetek már meg egy divatlapot! Változott a világ.

Ti nem ebben nőttetek fel, mire idősebb leszek, majd megint változik.

Ne legyetek már öregesek!


16/l

2013. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!