Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok benne, vajon komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne, vajon komolyan gondolja, vagy csak fiatalkori hóbort?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, egy nálam másfél évvel fiatalabb sráccal jöttem ösze. Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy találkozzunk, de annyira hajtogatta, hogy megvan értem bolondulva, hogy taliztunk és teljesen elvette az eszem :D

De félek,hogy (bár volt egy másfél éves kapcsolata) nem gondolja komolyan, csak fiatalkori fellángolás. Bár miattam már kezd megváltozni a zűsös élete jobb lett, és csillagokat ígérget nekem, de mégis nagyon kapós srác, mivan ha kísértésbe esik , annak ellenére, hogy most csk én kellek neki?


2010. febr. 3. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni. Engem már így átbasztak, de élvezd amíg lehet.
2010. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jódolog az árral sodródni. 18as lányvagy. te sem fogsz megállípodni egyhamar... "Isten megteremtette a nőket a férfi oldalbordájából...igazán elvehetett volna mégegyet hogy használati utasítást is adjon hozzzájuk!"
2010. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!