Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik némely 14-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik némely 14-17 éves szűzk*rvaként? Az egyik haverom szerintetek bunkó volt?

Figyelt kérdés

18/F vagyok.

A gimi amibe járok, egybe van az általános sulival is. És egyszerűen rosszul vagyok amit néhány lánytól látok. 14-16/17-es korosztályban leginkább.

Cs*cse-p*csa kint van, kéretik magukat az összes nekik tetsző fiúknál, rájuk másznak, tisztára úgy viselkednek, mint valami "szakmába belejött" prostituált.


A haverom az egyikkel össze akart jönni (mert neki tetszett az egyik 17 éves csaj, de ő így viselkedett), és amikor a csaj addig kérette magát, amíg a haverom fel nem ajánlotta neki az ágybabújást (haverom 18), hirtelen a lány az erkölcs mintapéldája lett, és tartott egy kiselőadást etikából. Haverom meg mérgében lekevert neki 1

pofont, meg megmondta, h akkor ne krválkodjon.

A csaj elkezdett sírni, és lebunkózta. De később a csaj már nem viselkedett így másokkal.



Bunkó volt?



Miért viselkedik sok lány így? Nem veszik észre, hogy mennyire undorító?



2013. ápr. 30. 09:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eset (amúgy) sokkal többet elárul a haverodról, mint a szóban forgó csajsziról. Jobban járt a lány, hogy nem feküdt le a sráccal, az ugyanis egy agresszív k*csög. Ha ezért megüt egy nőt, nagy a valószínűsége annak, hogy a jövőben is ezt a fajta magatartást fogja produkálni, sorra más nőkön is... Elég szomorú.
2013. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én korosztályomban is nagylánykodtak a lányok, de a fiúk sosem bántották őket, mert tudták, hogy ezek csak szárnypróbálgatások. Szerintem is visszatetsző egyesek kacérkodása, de nem kell részt venni benne, ha nem akartok. Basszus, tényleg, mit is vártatok? Hogy tizenéves kislányok szexelni akarnak szinte vadidegenekkel?
2013. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem azért ütötte meg mert nem feküdt le vele. Hanem azért mert állandóan kérette magát nála, rengetegszer mindenki előtt rámászott, fogdozta a haverom nemiszervét...(láttam én is mit művelt a csaj)
2013. ápr. 30. 10:10
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez helyes viselkedes. Nem bujunk agyba barkivel, de kacerkodni lehet. A baratod frusztralta, hogy kikosaraztak. En a lany helyeben feljelentettem volna a pofon miatt. Azert, mert a lany kacerkodik, nem kaphato barmire, ezt jegyezzetek meg. Respect a lanynak!
2013. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kacérkodni? Már nem azért, de nyilvánosan ki fogdozza a "másikét"? Ez tipikus krvás viselkedés....
2013. ápr. 30. 10:14
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Jajj hallod. Védd nyugodtan a haverod! (Ha tényleg a haverod.. Bár szerintem a saját story-d írtad le, mert gyötör a lelkiismereted...) Ez nem ok arra, hogy pofonnal reagáljon! 18 évesen nincs önkontroll a srácban? Azért, mert fogdossa egy csaj, rögtön üt? Menj már..
2013. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Akk bocsi, nehari mindenkitől, nem is gondoltam, h a szűzkrváknak van igaza, h mindenkinél kéretik magukat, mindenkit fogdosnak....

Tényleg helyes viselkedés egy 15-17 évestől.


Egyébként, ha szexelni nem akar (senki sem kényszerítette rá), akkor minek nyomul ennyire? Minek fogdoz mindenkit ott lent? Minek mondogatja, h mit csinálna mással az ágyban?......

2013. ápr. 30. 10:16
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem saját sztori.


De a pofon szerintem jogos volt, ha nem bír magával.

2013. ápr. 30. 10:17
 19/25 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Mert csak a paliknak szabad az utcán belemarkolni a csaj fenekébe? Tipikus..
2013. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem nem szabad.

De ez ekkor nem jogos, de ha egy srác csinálná ugyanezt az ilyen lányokkal, akkor ha ők adnak 1 pofont az már jogos? ugyan....

2013. ápr. 30. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!