Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok és pasik akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok és pasik akik itt ismerkednek hozzátok szól a kérdésem?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a pasik azt hiszik azokról a csajokról akik itt ismerkednek, hogy rondák és ez fordítva is igaz, akkor mégis miért ismerkedtek itt?

Még két szót sem váltanak de már képet kérnek a másik féltől, ez csak nekem nem normális?

Ha a valóságban ismerkednének látnák alapból a külsőt de szerintem neten egy szia után nem normális dolog képet küldeni ki tudja kinek.


2013. ápr. 30. 15:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hozzánk.


Amúgy mi az, félsz, hogy a pasidnak/nődnek küldöd véletlen, és lebuksz?:D

2013. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Itt nem tartós kapcsolatot keres, aki keres, hanem szexpartnert. Akkor pedig a külső fontosabb, mint a belső. Legalábbis nekem, nőként.
2013. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de akikkel eddig beszéltem télleg nem egy álompasik voltak, persze volt kivétel is:)

de am télleg nem kéne egy képpel kezdeni:))

én mondjuk küldök, ha kérnek, mert nagyon am sem lesz belőlle semmisem, nem ismerkedésre van kitalálva az oldal :D:D

2013. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most nem azért de pár beszélgetés után oké küldök de szerintem fölösleges küldeni amíg kicsikét meg nem ismered a másikat mert a legtöbb beszélgetésből úgysem lesz több.
2013. ápr. 30. 15:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a helyesírással, ahogy Te írsz, 3-as válaszoló, nem csodálom, hogy inkább képet küldesz. :)
2013. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem azt hogy rondák itt a nők. Nem is kérek képet azonnal. Ha jól elbeszélgetünk akkor megkérdezem szeretné e tudni ki van a sorok mögött.

Aki egyből képet kér, ott a külső a mérvadó. Aki nem, ott a belső értékek számítanak. Fogd fel így, legalább tudsz szelektálni. :)

33/f

2013. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért kell kép,mert mi értelme lenne ismerkedni órákat,és aztán látni,hogy nem tetszik a pasi/csaj?

Az elején derüljön ki,meg van-e a külső szimpátia,aztán lehet haladni a lélek rejtelmeibe.Szerintem így logikus...

2013. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3as: kíváncsi lennék azokra az álompasikra, mert én sok fiúval beszéltem már itt, és egy sem volt az.
2013. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#1 Akkor a pasija / nője is lebukik.


Egyébként nem mindenki ilyen. Én nem kérek képet senkitől (nem is "pasizni" vagyok mondjuk itt, de beszélgetek szívesen azzal aki szimpatikus), és tőlem sem kértek még, nem is küldenék. Már csak azért sem, mert nem töltögetek fel magamról az internetre képeket, sehova. Aki felszínesebb, és azért beszélget másokkal, hogy találjon magánat pasit / nőt, az végül is érthető, hogy inkább kér egy képet az elején aztán legalább nem vesztegeti az idejét olyanra aki nem jön neki be. Szerintem nincs ezen semmi nem normális, ha valaki társkeresőn ismerkedik, ott is előnyt élveznek általában azok, akiknek van fent képük.

2013. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mégis mit küldjek, a nyelv vizsgámat? Meg azért mégis jobb látni hogy kivel beszél az ember. Meg eleve ''csajok és pasik akik itt ismerkednek'' Na hát aki ismerkedik, az látni is akarja kivel ismerkedik.
2013. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!