Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha egy csaj így közeledne hozzátok? Szexi vagy gagyi?

Figyelt kérdés

Lesz egy buli, éjszakai fürdőzés is lesz, és ott lesz a srác is, aki nagyon bejön nekem. Úgy érzem,én is neki,de kicsit bátortalan. Arra gondoltam,h mikor bent lesz a vízben,én megpróbálok a közelébe férkőzni,és kicsit "tapizni" :D nem akarok nyomulós lenni, inkább csak "véletlenül" hozzáérek a víz alatt itt-ott. :D Senki nem fogja látni,mert sötét lesz,csak ő fogja érezni. Hol és hogy érjek hozzá úgy,hogy nagyon kelljek neki?:P Utána sátorban alszunk,gondolom aludhatok mellette :D bár én nem vagyok olyan,nem hiszem h lenne szex. Most bújnék ki először a csigaházamból,mert amúgy nem vagyok nyomulós. Szóval: hogy kéne véletlenül hozzáérnem?:D

20/L


2013. ápr. 28. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

gagyi,minek nyomulni?

ha akarsz valamit töle nyisd ki a szád,azét van

2013. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:D az ötlet nem rossz.De a kivitelezés az gyerekes.Felnőtt vagy dobd be magad.

Menj oda elé.beszélgess vele.Majd kicsit simogatni a derekát stb..

2013. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényeget semmiképpen se tapogasd. Esetleg beszélgetés közben a combját, de azt sem a dolog közelében. Ha azt mutatod, hogy könnyen kapható vagy, nem kellesz majd neki, max erre az estére.
2013. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden esetre ha rám így nyomulna egy lány.Hamar állna a cerka.Főleg ha meleg a víz
2013. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megfoghatod a fenekét vagy "véletlenűl" félre csúszik a melltartód. De nyomhatod a fenekedet a farkához is.
2013. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
miért nem lehet neki elmondani?
2013. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Felvezetésnek nem rossz, de ez a tapi ide-oda cucc kicsit gyerekes. 20 éves vagy, nő vagyok, viselkedj nő ként. Flörtölgess vele, beszélgess, néha-néha érintsd meg.
2013. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*nő vagy
2013. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl kurv@s ha egyből fogdosod. Nekem az jönne le, hogy könnyen kapható vagy, meg biztos nem én vagyok az első akivel csinálod. Persze megdugnálak, de hosszutávon nem vennélek komolyan. Ha komolyan akarod akkor inkább beszélgess fele, flörtölj , de ne érintsd meg azt neki kell megtenni.
2013. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csigaház meg, zárkózottság, félénkség stb stb és mégis úgy akarod megkapni mint egy ribi.

20 évesen ha így nyomulsz valakire az csak egyet jelenthet: Még az éjszaka folyamán gerincre kell hogy vágjanak.

Kicsit ellentmondásos a dolog. Döntsd el mit akarsz. Ha csak egy laza menetet akkor tökéletes, ha többet akkor a legrosszabb. Egy álló farkú pasival egy sátorban midnent csinálhatsz csak komoly kapcsolatot nem.

2013. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!