Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Így elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Így elfogadható már az alakom vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem kell meglepődni, mikor megnyitjátok a linket. Fogyás előtt és utáni képek lesznek. Én még szeretnék fogyni de a környezetem (leginkább nők) azt mondják, az már nem állna jól. Viszont szerintem egy pasi még elhányná magát tőlem, úgyhogy minimum 20 kilót még le kell adnom.

Úgyhogy a kérdés: Férfi szemmel nézve lenne gusztusotok egy ilyen lányhoz? Ha nem, akkor szerintetek még mennyit kellene leadnom, hogy megüssem a mércéteket?


Kérlek titeket, most ne fikázzatok, tudom, hogy ezer meg egy ilyen kérdés van és szerintetek ostobaság itt ilyet kérdezni, mert mindenki máshogy gondolja. Akit feldühítettem a kérdésemmel, az kérem, lapozzon tovább! :) Köszönöm!


A képre kell kattintani, hogy jobban látszódjon.

[link]



2013. ápr. 30. 17:35
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó alakod lett.Csak így tovább :)
2013. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Kérlek kort és nemet is írjatok, továbbá, hogy mennyit kellene még fogynom, hogy kikerüljek a "ciki" kategóriából!
2013. ápr. 30. 17:37
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már jó az alakod :) gratula hozzá :)
2013. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Ez az alak egyáltalán nem ciki kategória!!!!

Ez már nagyon szép nőies alak

F19

2013. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
80%

Mivel nekem pont az ilyen telt lányok/nők tetszenek, szerintem nem kell többet fogynod. Nekem ez a testalkat nagyon bejön.

25 F

2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy! :) Szerintem már jó, de ha magadnak nem felelsz meg, akkor még egy kicsit de csak egy nagyon kicsit fogyózz, ne vidd túlzásba. :)
2013. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Bár én lány vagyok, de leírom azért a véleményem, szerintem nőies alakod van, már nem kell fogynod.
2013. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem még elég duci vagy. Egy 8-10 kilót még mindenképp kéne fogynod, hogy az én ízlésemnek megfelelj. A hasad még hurkás, látszik az ingben.


18f

2013. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
54%
max 10 kg,akk már tul vékony leszel
2013. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
55%
kellően szép arc és megnyerő stílus esetében így már vonzó lehetsz, de azért még van munka bőven! 20 azért sok, de 7-8 kg-ot még le kellene dobnod.
2013. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!