Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalom miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalom miert ilyen undorito gonosz nok es ostoba ferfiak vannak?

Figyelt kérdés

Legyszi modi ne torold mert ez ebbe a kategoriaba tartozik es TENYLEG erdekel hogy itt miert ilyenek az emberek..

pl:

Egyszer kiraktam ide az alakom,hogy mondjanak rola velemenyt mi az amin valtoztassak stb...Eloben mindenki dicserte az alkatom itt pedig mindenki elkezdett belem kotni a testemen MINDENBE.

A hajamba,hogy minek pothaj..mikor a kerdesnek koze nem.volt ehhez..A kormomhoz hogy minek mukorom hogy nez ki..

En nem ertem hogy itt ezen az oldalon miert ilyen tamado mindenki??Az osszes kerdesnel foleg ebben a kategoriaban akkora bunko kommenteket lehet olvasni egy tok normalis kerdesnel is beoltjak hogy hogy lehet ilyen hulye ezt megkerdezni..(pedig elvileg erre van ez az oldal....)

Az eletben ilyenekkel miert.nem talalkozom??Miert csak ezen az oldalon??Ha latjak hogy van egy kis egeszseges onbizalma az embernek,mar egybol azon vannak hogy a foldbe tiporjak neki.Ez itt a gyakori kerdeseken van..en mashol legalabbis soha az eletben nem lattam ennyi gonosz embert

Miert van itt ebbol ilyen sok??

Es komolyan valaszoljatok mert komolyan erdekel

18/L


2013. ápr. 29. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Név és arc nélkül mindenki azt ír amit akar, nem csak ezen az oldalon, hanem az összes anonim fórumon!
2013. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magara
2013. ápr. 29. 15:45
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Itt élik ki a beteges vágyaikat.Az elfojtott dühöt.

Mert hát élőben nem mernek kiállni magukért.

2013. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Mivel ez egy anoním oldal ezért itt a valós véleményüket mondják, tehát ha dagadt disznó vagy akkor dagadt disznót mondanak. Élőben más a helyzet, a legjobb barátnőd nem fogja a szemedbe mondani hogy egy oldalra fordított zsírdisznó vagy.
2013. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Aki ide kiteszi a képét,hogy fényezze magát,alapból nem százas.Nem dIcsértek meg,neked ez fáj.Véleményt kértél,nem ?
2013. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Ismersz?Tudod hogy milyen vagyok?Ha nem akkor légyszi ne általánosíts.

Amúgy ha nem viseled el a kritikát ne kérdezz,ha valakinek nem tetszel akkor azt megmondja.

2013. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

En mondtam hogy akinek nem inge ne vegye magara..magadra vetted.En nem mondtam hogy ismerlek.

Az alakommal kapcsolatban pedig:En szivesen fogadom a kritikat akkor ha epito jellegu es a kerdesemhez kapcsolodik.nem pedig ugy es olyan stilusban ir ahogy nekem irtak akkor...Nem azert tettem ki hogy fenyezzem magam hanem azert hogy tudjam min valtoztassak mit edzzek meg jobban magamon

Ennyi

2013. ápr. 29. 15:49
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Mert támadásnak vesznek mindent az élettől.

Nem képesek arra,hogy a saját véleményükre,saját egyéni véleményként tekintsenek,hanem azt hiszik,hogy az mindenre/mindenkire igaz.

2013. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ahogy egy másik kérdésnél is válaszoltam ma, hogy mit adott nekem a GYIK, most is ide illik:


Rengeteg olyan ember kommentjét, akik kb. szakpolitikusok, szexuálpszichológusok, ezermesterek, hiszen "mindenhez" értenek. Leginkább kiábrándultságot, hiszen a névtelenség mögé bújva mindenki bátran fel meri vállalni az életfelfogását, szellemiségét. Egy rakás trollkodást, mely a komoly kérdéseknél ütötte fel fejét leginkább. Rengeteg irigy embert, akik még fel is vállalták kommentjeikkel ezt. Sok-sok hazugságot, amely mellett nem igazán fért meg a kemény, de segítő szándékkal mondott igaz szó. Sok értelmetlen lepontozást. Szóval csodálkozom, hogy a fiatalok ennyire nem kedvelik egymást itt sem.

2013. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nézd nem kell általánosítani,

ha meg egészséges az önbizalmad - Te írtad - miért kérdezed meg, hogyan nézel ki, nézd akik írták azoknak biztosan nem tetszett

nem vagyok se undorító, se gonosz, az viszont kiakaszt, hogy a fiatalok miért nem használják a netet tanulásra, vannak olyan jellegű kérdések, erre szoktam írni, nézzenek utána, amúgy én nem szoktam így kritizálni, szóval az emberek nem egyformák, ne várj tőlük logikus gondolkodást sem N

2013. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!