Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen idős lány való egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idős lány való egy 21 éves srácnak?

Figyelt kérdés
A 18 évesek és az alattiak szóba sem állnak velem. A 18-22 évesek jó része apakomplexusos, ezért a 30-50 év közöttieket részesíti előnyben. A 22 év felettiek pedig már számomra esnek ki, szeretek fiatalabb lenni a nőnél. A komolytalanság és igénylistát már meg sem említem...
2013. ápr. 30. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lecsúsztál rólam, már 22 vagyok és nincs apakomplexusom :D :D
2013. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát mér' vagy olyan csúszós? :P
2013. ápr. 30. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor itt valami gond van, rossz helyen keresgélsz.

A legtöbb velem egyidős ismerősömnek huszonegynehány éves barátja van. Most én is találkozgatok egy fiúval, aki pont 21 éves, én pedig 18 éves vagyok.

2013. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy 18 alattiak szóba se állnak veled?Akkor miért van annyi 18 éven aluli csaj akiknek huszonéves pasijuk van?
2013. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tisztában vagy az apakomplexus szó jelentésével.
2013. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a szó jelentésével. És ha rossz helyen keresgélek, hol van a jó hely? Erre szerintem nem egyedül én lennék kíváncsi, hanem mindenki, akinek már egyszer az életben ezt hozták fel lehetséges okként...
2013. ápr. 30. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:

A nem jó helyen keresgélsz dolgot nem szó szerint kell érteni. Sokáig én sem értettem, miért nem tudok egy normális párkapcsolatot kialakítani, ha nem diszkóban ismerkedem. Mert ugye azt mondják, a diszkóban való ismerkedésből ritkán alakul ki normális kapcsolat. Na most elég sok idő után azt hiszem kezdem megérteni a dolgot, mert most talán jókor voltam jó helyen.


Szóval én pl. rájöttem, hogy hiába keresgéltem normális helyen, az akkori élethelyzetembe nem illet bele egy fiú, egy párkapcsolat, mert nem tudtam volna elég időt szánni rá, nem tudtam volna megadni, amit egy kapcsolatban jó lenne megadni a másiknak. Most viszont összejöttek a dolgok szerencsésen, és nagyon jól alakulnak a dolgaim egy fiúval. :)

2013. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mond meg nekem,hogy a normális pasik hol vannak ennyi erővel? :P Mert azokkal se nagyon találkozni... Amúgy meg nem igaz,hogy a 18-22 évesek apakomplexusosak.Én pl szóba nem állnék még akárc egy 24 éven felülivel sem,nemhogy egy 30assal :O úristen... 19/L
2013. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17 éves koromban volt egy 21 éves barátom. Nem a korkülönbség miatt lett vége. (És bár ne lett volna...)
2013. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8, pedig ha körbenézel akár itt, akár egy átlag középsuliban, vagy az apuci haverjába, vagy a tanárukba (rosszabb esetben nő a tanár), vagy a főnökbe esnek bele, aki az apjuk lehetne, ha épp nem a nagyapjuk... Tudom, hogy a Gyakorit számításba sem kellene venni, mert itt csoportosul az ország "keménymagja" (ezt hadd ne fejtsem ki), de a valóság is egyre torzuló képet mutat.
2013. ápr. 30. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!