Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire rontja az összképet, ha egy srácnak betörték az orrát, és csúnya heges maradt kicsit a formája is más lett? De amúgy helyes izmos srác. Köszi 19/f

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisugárzásodtól, stílusodtól függ. Lehet, hogy nagyon is bejönnél, adhat egy rosszfiús karaktert az arcodnak, amiért a csajok odáig vannak:) Nekem kifejezetten bejönnek a furcsa orrú pasik, pl: Owen Vilson. 20/L
2012. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Ez annyi sok minden dologtól függne...Nyilván nem az lenne a mérvadó, hogy betörték az orrát!Szóval szerintem nem lenne zavaró.:D

16/L

2012. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gelazso ***** válasza:
ha inteligens akkor mindegy
2012. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj, különösen ha van hozzá egy jó történeted. :) Nekem is van ezer féle "harci sérülésem", korábban lovagoltam, nőként azért nagyobb hátrány egy ilyen. De mondjuk nem szántam rá magam (és nem is fogom) plasztikára. Bizonyíték, hogy nem volt unalmas gyerekkorod...
2012. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar akkor keress fel egy plasztikai sebészt.
2015. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!