Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lépjek vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lépjek vagy ne? Valami tipp, vagy tanács? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy pasi akit néha szoktam látni a buszon, ha hazafelé megyek. Nagyon helyes, nagyon megfog a kisugárzása is. A probléma csak annyi, hogy szinte semmit nem tudok róla, viszont az biztos,hogy idősebb nálam, olyan 25-26nak saccolom és már dolgozik is (ezt onnan tudom,hogy annál a megállónál száll le, ahol csak azok szoktak,akik dolgozni mennek, mert ez egy ilyen ipari park szerűség). Nem tudom, hogy közeledjek-e hozzá valahogy, vagy sem? Ti mit tanácsoltok? Előre is köszi a válaszokat :D 19/L
2013. ápr. 30. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen, de mindig a mellettem lévő sorba ül le, és még csak szemezni sem tudok vele, az már más kérdés, hogy csúnya vagyok.:D:D:D
2013. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vesztenivalód nincs,úgyhogy nyugodtan próbáld meg.

Sok sikert hozzá :)

2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,de hogy? :) Mit csináljak hogy "felfigyelen" rám? :D
2013. ápr. 30. 22:56
 4/4 A kérdező kommentje:
*figyeljen
2013. ápr. 30. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!