Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van így? Tipp, ötlet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így? Tipp, ötlet, jó tanács?

Figyelt kérdés

20 vagyok, fiú, egyedülálló, igazából nagyon örülnék egy barátnőnek, csak nem tudom mit hogy, nem érzem magam kész egy komoly kapcsolatra, pedig erre vágyok, meg persze testi kapcsolatra, amire minden egészséges ember, de valahogy úgy érzem, hogy akik nekem bejönnek lányok, azoknál nincs esélyem, olyat pedig nem szeretnék, aki nem tetszik

Disco-ba nem járok, és nem vagyok modernizált műb*zi sem

próbálok fiú maradni, olyan igazi fiú


2012. aug. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
pinokkio, te egy igazi fiú vagy!
2012. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végre köszönöm, hogy léteznek még normális fiúk és nem csak ezek a műb*zi 'páwák'.


Barátokkal nem szoktál kijárni, sörözni vagy ilyesmi? Suliba jársz még? mert ott tudnál ismerkedni.

2012. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha nem kezdesz el csajozni sose fogod késznek érezni rá magad, lehet h az első nem lesz jó kapcsolat,de tapasztalatnak jó, na meg kellenek a csalódások is h fejlődjön a személyiséged:)


én is ezzel b.sztam el sok időt az életemben, hogy nem éreztem magam késznek rá, így leszel későn érő (bár már az vagy 20 évesen, de azért még nem vagy annyira késésben:))


ha már közösségbe nem jársz, buluizni meg ilyesmi, ahol könnyebb ismerkedni, akkor az utcán szólíts le csajokat.


a neten való ismerkedés maradjon meg mellékesnek, abból elég ritkán sül ki jó.

2012. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 2


Még suli, de full fiú osztály, és elméletünk sem ott van ahova a lányok járnak, tehát a sulitól valamivel messzebb

2012. aug. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!