Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet kapcsolatot teremteni...

Lehet kapcsolatot teremteni ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Kicsit félénk vagyok, és nincs túl nagy érzékem az udvarláshoz, és sokszor ott helyben nem találom a szavakat, és ugyan jól elvagyunk, meg jóban vagyunk, de jó volna, ha nem csak "megvolnánk".

Neki állítólag van barátja, igaz senki nem tud róla semmit és ő sem mond róla semmit.

Társaságban észre sem vesz (vagy ha mégis, akkor nem kíváncsi rám), de amikor kettesben vagyunk, akkor nincs kedvesebb ember nála, és általában mind a ketten jól érezzük magunkat, amikor együtt vagyunk, nincs távolságtartás, vagy bizalmatlanság.



2013. ápr. 29. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő is olyan félénk, mint te? Nem történt valami negatív dolog a múltjában, amikor bizalmatlan lehet?

Lassan közeledj hozzá mindenképp, bár ez egy félénk pasinak nem gond. XD

2013. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem bizalmatlan, csak még mindig távol vagyunk egymástól, pedig már egy ideje ismerjük egymást.

De hogy őszinte legyek: van sok közös tulajdonság bennünk, ugyanakkor ellentétek is, a múltjáról nem sokat tudok, de idővel ez is változhat.

Ő nem olyan félénk (bár annyira nem is érdeklik a fiúk, viszont nem taszít el magától senkit), egy szerény, de ugyanakkor bőbeszédű (és ha kell, akkor csendes).

2013. ápr. 29. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne próbálkozz, mert teljesen felesleges. Nekem is van párkapcsolatom de én sem beszélek róla senkinek sem, mert az magánügy és nem a közre tartozik. Nyilván a legjobb barátaim, barátnőim más kategóriába esnek, nekik persze, hogy mesélek róla. De most egy olyan embernek, aki maximum a "haver" kategóriát súrolja miért kellene a barátomról mesélni? Nem értem én ezt, hogy azért mert nem osztja meg veled a legbensőbb magánéletét miért gondolod azt, hogy az akkor már lehet is köztetek valami. Az, hogy kedves az csak jó pont, jobb lenne ha bunkó lenne?
2013. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!