Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyellem azt, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem azt, hogy én csajozok a családom előtt és miért ne mernék idehozni lányt magunkhoz, miért akarom titkolni, ha van barátnőm is előlük?

Figyelt kérdés
Igazából sokszor mondták tesómék, hogy olyan ronda vagyok, hogy egy csaj sem járna velem, meg én is úgy érzem, hogy kevés vagyok egy lánynak, kaphatna jobbat is tőlem, meg közben valahogy szégyellem is az ilyen dolgokat, mint szex előlük, elég prűd családról van szó, sosem volt szó semmi ilyen témáról sem. Ronda is vagyok külsőre, amúgy sem kellek egyébként a csajoknak, csak egy-két olyan lánynak, aki nem valami szép, legalábbis eddig így volt.
2013. máj. 1. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem csak azzal van pobléma hogy tréül neveltek/nevelnek hanem a hozzáállásoddal is... mi az hogy csak a csunyák akik neked nem jönnek be? közben meg mondod h ronda vagy... igy örülj neki ha puncit kapsz nemhogy válogass
2013. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert igazából sokszor mondták tesódék, hogy olyan ronda vagy, hogy egy csaj sem járna veled, meg te is úgy érzed, hogy kevés vagy egy lánynak, kaphatna jobbat is tőled, meg közben valahogy szégyelled is az ilyen dolgokat, mint szex előlük, elég prűd családról van szó, sosem volt szó semmi ilyen témáról sem. Ronda is vagy külsőre, amúgy sem kellesz egyébként a csajoknak, csak egy-két olyan lánynak, aki nem valami szép, legalábbis eddig így volt.
2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarod hogy azzal szopassanak hogy milyen csúnya csajod van, ha meg véletlen szép lányt találsz akk meg azt nem szeretnéd hogy kigúnyóljanak hogy hogy lehet egy 'ilyen ronda gyereknek ilyen jó csaja' vagy csak te szégyelled a családod
2013. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!