Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném kl, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném kl, hogy érzek-e iránta valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem. Ő a legjobb barátom. Az utóbbi időben rengeteget beszélgettünk és hülyültünk és elkezdtem valamit érezni iránta. A baj csak az,hogy nem tudom eldönteni,hogy ez most csak hirtelen fellángolás lenne vagy tényleg tetszik.? Rengeteget gondolok rá,vele álmodom és rengetegszer elképzeltem azt,hogy járunk,de valahogy sosem tudtam úgy igazán elképzelni kettőnkről.
2013. máj. 1. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem kellene kideríteni. Tudnád. Egyébként meg mit akarsz ezen pontosítani? Pont azt érzed, amit érzel. Nem kell ezt megnevezni.... Nyilván nem valami erős dolog.
2013. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét. De komolyan, mit nem lehet ezen eldönteni? Egyébként meg ha hirtelen fellángolás, akkor majd úgyis elmúlik. Nem kell kideríteni semmit, majd rá fogsz jönni magadtól is, hogy mit akarsz.
2013. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia

Velem is ügyan ez a helyzet van és én se tudok mit csinálni vele.... :/

Akinek van ötlette az segitene nekünk? :(

2013. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módja ennek az, hogy elveszíted. Azután ez könnyen kitisztul, csak nehezen csinálható vissza, úgyhogy inkább ezt ha lehet, kerüld el.


Inkább ne kideríteni akard, hogy mit érzel iránta, hanem eldönteni. ;) Dönthetsz így is, úgy is, de az, hogy tetszik neked vagy akár épp az, hogy beleszeretsz, sokkal izgibb, mint a másik lehetőség, nem? :) (Nem gúnyolódom, tényleg így működik.)

2013. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha összejöttök és utána szakítotok, akkor már tuti nem lesztek barátok. Aki mást mondd az hazudik.

Ezek után gondold át mit akarsz, egy barátot hosszú időre, vagy egy kalandot rövid időre.

2013. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. Az utolsó kettő...nem tudom melyikőtöknek van igaza,de majd eldől :)

még egyszer köszönöm :)

2013. máj. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!